Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty (/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - TikTak - 10-01-2014 15:40

btw to normalne ze jak przy procku jest non stop wykorzystywane 100% CPU? nie można obnizyc do 80%?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - mucios - 10-01-2014 15:51

(10-01-2014 15:40)TikTak napisał(a):  btw to normalne ze jak przy procku jest non stop wykorzystywane 100% CPU? nie można obnizyc do 80%?

Niestety nie da się.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - TikTak - 10-01-2014 15:55

to spoli mi sie procek ;Dhttp://scr.hu/14bt/kvud8 tak mam tu non stop...zrobilem tak jak wczesniej pisał livashi i nic ;/ non stop mi pobiera w dodatku wolno troche wydobylem , bo troche mi pochodził programik no ale i tak nic nie mam chyba sie poddam.....


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 10-01-2014 16:35

(10-01-2014 15:55)TikTak napisał(a):  to spoli mi sie procek ;Dhttp://scr.hu/14bt/kvud8 tak mam tu non stop...zrobilem tak jak wczesniej pisał livashi i nic ;/ non stop mi pobiera w dodatku wolno troche wydobylem , bo troche mi pochodził programik no ale i tak nic nie mam chyba sie poddam.....

Ta kwestia z procesorem to jest jeden z błędów, które pojawiają się w obecnej wersji programu. Nie wynika ona bynajmniej z tego, że procesor jest tak mocno używany, a raczej z jakiegoś zgrzytu między programem a informacjami o procencie użycia CPU. Dostaliśmy już kilka takich raportów i pracujemy nad poprawieniem tego niemniej jednak nic się nie powinno spalić Smile.

Pobieranie zawsze trochę trwa, długość synchronizacji uzalezniona jest chociażby od przepustowości łącza, u mnie na całkiem niezłym internecie (download na poziomie 500 kB/s) trwało to 5h. Także spokojnie, to że bloki się pobierają długo i wolno to nie jest wina portfela. Gdyby synchronizacja się zatrzymywała to należy zrestartować portfel, z doświadczenia wiem, że prędzej czy później "zaskoczy".

Póki nie macie zsynchronizowanych portfeli dotąd nie ma sensu się przejmować tym, że nic nie wydobyło - a już na pewno nie ma sensu się poddawać - ponieważ na portfel niepołączony z siecią nie mogą wpłynąć przelewy. Biorąc pod uwagę, że w ciągu ostatnich dni wydobyliśmy ponad kilkadziesiąt bloków, bardzo prawdopodobne jest, że Doge od nas wyszły jednak do was jeszcze nie doszły.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kamildv5 - 10-01-2014 17:04

Ja już próbowałem wszystkiego i dalej nie otrzymałem przelewu Sad


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 10-01-2014 18:05

Masz portfel w wersji 1.4?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kamildv5 - 10-01-2014 18:15

tak, teraz nawet program do kopania zaktualizował się do wersji v0.8.1-beta


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 10-01-2014 18:59

Tak, ta aktualizacja programu to część zmian o których tutaj mówiłem, powoli zmierzamy do uruchomienia wersji 1.0 i zwiększenia zasięgu naszej kopalni Smile.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kamildv5 - 10-01-2014 19:25

Ale to dalej nie rozwiązało mojego problemu


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 10-01-2014 19:36

Twój problem to problem z portfelem na który niestety nie mamy żadnego wpływu ponieważ to nie my wypuszczamy jego oprogramowanie, a twórca Dogecoin. Ta pomoc, której Ci tu próbuje udzielić bazuje głównie na moich doświadczeniach zebranych z poziomu użytkownika różnych walletów więc siłą rzeczy pomagam Ci trochę "na czuja".