Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 04-08-2013 19:33

N a z y w a s i e - Klub zniżek :-D


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 08-08-2013 04:06

Przyjęli was do programu Klub Zniżek bo mnie już 2raz odrzucili;p
Z drugiej strony nieźle idzie pobiłem wczoraj o 7zł swój rekord zarobków z jednego dniaSmile

0
46
45
2
4
57.11


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 08-08-2013 06:16

Mnie odrzucili to po godzinie znów się zgłosiłem i wymusiłem przyjęcie :-)


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - szykiryki - 08-08-2013 08:01

Mnie też odrzucili, spróbuje za kilka dni Smile.
@hertia, super! Oby tak dalej


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - koza5689 - 09-08-2013 19:38

W klubie zniżek http://poradnik.telewizor.eu zarabiamy za rejestracje ?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - bosman - 09-08-2013 19:39

Podbijam.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 10-08-2013 04:06

1,60 zł za subskrypcję newslettera.

Czyli za podanie e-mail...co tam trzeba mieć żeby cię przyjęliSad chyba www bo inaczej odrzucają.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 10-08-2013 06:23

Ja jestem przyjęty , a nawet nie zarabiam bo mi się nie chce i nie mam strony :-)


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - pawelos377 - 13-08-2013 22:07

Gdzie wpłacają? Na paypal czy/lub na konto?
Czy przed wpłata trzeba coś im przesłać?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 14-08-2013 04:29

Przelew na konto w banku.
A tu masz liste papierów jakich trzeba im przesłać dla rożnych podmiotów:


Cytat:Wydawca prowadzący działalność gospodarczą i będący podatnikiem VAT.
zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej albo odpis aktualny z rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego,
decyzja w sprawie nadania numeru identyfikacji podatkowej (NIP),
zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON,
potwierdzenie zarejestrowania podmiotu jako podatnika VAT,
w przypadku spółki cywilnej dodatkowo – umowa spółki cywilnej wraz ze wszystkimi ewentualnymi uchwałami wspólników w przedmiocie zasad reprezentacji spółki cywilnej oraz prowadzenia jej spraw
Wydawca prowadzący działalność gospodarczą i nie będący podatnikiem VAT.
zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej albo odpis aktualny z rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego,
decyzja w sprawie nadania numeru identyfikacji podatkowej (NIP),
zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON,
obowiązek powiadomienia Afilianta o okoliczności braku rejestracji VAT,
w przypadku spółki cywilnej dodatkowo – umowa spółki cywilnej wraz ze wszystkimi ewentualnymi uchwałami wspólników w przedmiocie zasad reprezentacji spółki cywilnej oraz prowadzenia jej spraw
Wydawca nie prowadzący działalności gospodarczej i nie będący podatnikiem VAT.
kopia dowodu osobistego,
oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej (pobierz)
oświadczenia o nie posiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług (pobierz)
Wydawca nie prowadzący działalności gospodarczej i będący podatnikiem VAT.
kopia dowodu osobistego,
oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej
potwierdzenie zarejestrowania podmiotu jako podatnika VAT.