Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutki na typy bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutki na typy bukmacherskie (/Temat-Zrzutki-na-typy-bukmacherskie-66680)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 01-04-2013 13:12

Nie. Mnie nie interesuje jakim kapitałem ktoś będzie grał u buka. Mnie interesuję tylko to czy daną osobę stać na to, aby móc złożyć się ze wszystkimi na dane typy, bez wybrzydzania. Albo podchodzimy do sprawy konkretnie, albo w ogóle nie zaczynamy rozmowy.

Stwierdzenie dotyczące moje bytu na forum nie było odpowiednim. Ten gest obronny zdesperowanego chłopczyka, odrzuconego przez osobę mniejszą stażem forumowym, nie był na miejscu.pokerface


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - pr3tor - 01-04-2013 13:36

ja powiedziałem tylko że jakby 20zł za typy było miesięcznie to chętnie bym się przyłączył. Na razie takiej stawki nie ma, nie wbijam. A Ty wyjeżdżasz tutaj o jakiejś inwestycji w siebie.. Nie miałem zamiaru nikogo hejtować ani obrażać a w odpowiedzi dostałem HEJT. Kto tutaj jest chłopczykiem?


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - siergej - 01-04-2013 13:43

Panowie, uspokójcie się i tematu nie zaśmiecajcie tymi kłótniami Lol.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Andreas - 01-04-2013 13:56

Zeby wam wszystkim kasy starczyło na zrzutki... Bo serwisów jest pełno wiec rozumiem ze wszystkie macie zamiar sprawdzic? Smile_


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 01-04-2013 21:29

pr3tor - kończymy dyskusję jest bezcelowa. Koszt obecnej zrzutki jest powyżej 20 zl, więc poza twoim zasięgiem.

Jeden z naszych zrzutkowiczów postanowił zrobić prezent, dla wszystkich którzy się z nami składają i wykupił sam dostęp do typów z pewnego portalu. Wkrótce zajmę się rozsyłką typów, gdyż to mi powierzył to zadanie.

Podziękujmy wszyscy whysoserious! impreza


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Kazio_Odlotowy - 01-04-2013 22:48

Mksuzu, a może pomyślałbyś też o tym, że 100zł wydawane na coś, co się może okazać totalną lipą nie jest rozsądne? Co z tego, że ludzie mają kapitał. To że go mają znaczy że mają go wywalać w błoto, bo tobie się wydawało, że typer będzie dobry? A poza tym, co masz z tego że przyjmiesz do zrzutki mniej osób. Tylko musisz większą składkę robić. A jest bardziej korzystne stracić 20 zł niż 40 w przypadku nietrafionych typów. Pozdro!


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 01-04-2013 23:10

Ej o co wam chodzi w tych postach bo ja kompletnie WAS NIE ROZUMIEM?

Wypowiadacie się na temat zrzutek, a kompletnie nie macie o nich pojęcia, gdyż nie bierzecie w nich udziału.

Mam dosyć czytania tych bredni w moim temacie, dlatego po raz ostatni wyjaśnię sens NASZYCH zrzutek.

1. KAŻDA OSOBA BIORĄCA UDZIAŁ W ZRZUTCE, PROPONUJE SERWIS LUB TYPERA OD KTÓREGO BĘDZIEMY BRAĆ TYPY. Nie są to moje widzimisię, tylko wspólnie podjęta DECYZJA CAŁĄ GRUPĄ. Rozumiesz to? CAŁĄ GRUPĄ! Jeśli większość zadeklaruje się, że jest chętna na zakup abonamentu to robimy zrzutę i kupujemy. PROSTY MECHANIZM. INFO O KOLEJNEJ ZRZUTCE TRAFIŁO NA FORUM, GDYŻ KOSZT OBECNEGO ABONAMENTU JEST O WIELE WYŻSZY NIŻ POPRZEDNIEGO. DLATEGO CHYBA LOGICZNE JEST ZE POTRZEBUJEMY WIĘCEJ LUDZI.

2. IM WIĘCEJ OSÓB TYM STAWKA ZA ABONAMENT NA OSOBĘ JEST MNIEJSZA.
Ale jeśli ktoś mi wyjeżdża z tekstem, że za 20 zł to MOŻE dołączy do zrzutki, a jej koszt w przeliczeniu na obecne KILKA zadeklarowanych osób wynosi 50 zł, to co mamy wszyscy za niego dokładać pieniądze? Jeśli tak ktoś myśli to się chyba z tyłkiem na głowy pozamieniał.

KAŻDY DAJE TYLE SAMO, a skoro nie ma więcej chętnych, to dla jednej osoby wyjątku nie zrobimy, bo albo podporządkuje się do reszty, albo w ogóle niech się nawet nie odzywa.

PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ MI SKRZYNKI JAKIMIŚ DENNYMI PORTALAMI KTÓRE POLECACIE, NIE WIEM Z JAKIEGO POWODU. MOŻE MACIE JAKIŚ PROCENT ZA TO ALBO TEN SERWIS JEST WASZ.

KURDE LUDZIE WY MYŚLICIE, ŻE NA IDIOTÓW TRAFILIŚCIE? BANUJE DOSŁOWNIE KAŻDEGO, KTÓRY PODEŚLĘ MI JAKĄKOLWIEK PROPOZYCJĘ SCAMU, albo INNEGO DNA.

W mojej grupie zrzutkowiczów będziemy grać tylko i wyłącznie sprawdzone źródła. NIGDY NIE ZAGRAMY FIXA, SRIXA, Zlotych typów czy innego SCAMU.

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ!


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Kazio_Odlotowy - 02-04-2013 00:05

Jakim cudem ma być więcej chętnych, skoro od razu napisałeś że zbierasz 10 osób i jak takowych 10 zebrałeś, napisałeś że koniec zapisów...


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - Mksuzi - 02-04-2013 01:34

Radzę dokładnie przeczytać cały wątek, bo to co teraz mówisz nie dotyczy zrzutki obecnej.


RE: Zrzutki na typy bukmacherskie - pr3tor - 02-04-2013 09:03

mksuzi, napisałem po prostu że jakby się udało zebrać więcej ludzi to ja byłbym chętny się zrzucić, IM więcej ludzi tym mniej za typy. Obecnie jest mniej osób, płacicie po 50zł. OK! Nie wchodzę. Tyle w temacie. Nie stawiam żadnych warunków jak to kiedyś napisałeś, po prostu dałem informacje że zrzuciłbym się jakby było więcej osób.. 4