Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mise Gagnante - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Mise Gagnante (/Temat-Mise-Gagnante-65172)



RE: Mise Gagnante - Majka - 28-06-2013 18:14

Opis w pierwszym poście jest wystarczający.
Można "reklamować" to i to - przecież to mój temat. A bez HMA nic nie zarobisz taka jest prawda. Jedno jest związane z drugim i musi stanowić połączenie. Mise + HMA = wypłaty
Po trzecie codziennie koło godziny prowadzę rozmowy na PW z zainteresowanymi nie mając nic z tego. Na każde PW odpisuje (JEDYNYM WYJĄTKIEM BYŁEŚ TY - co pisałam w temacie Smile )
Po czwarte na życzenie wielu osób dodaje post o wypłatach na forum.
Po piąte jak nie umiesz zarobić na mise nie miej żalu do mnie.


RE: Mise Gagnante - krisrob - 28-06-2013 19:04

(28-06-2013 18:14)Majka napisał(a):  Opis w pierwszym poście jest wystarczający.
Można "reklamować" to i to - przecież to mój temat. A bez HMA nic nie zarobisz taka jest prawda. Jedno jest związane z drugim i musi stanowić połączenie. Mise + HMA = wypłaty
Po trzecie codziennie koło godziny prowadzę rozmowy na PW z zainteresowanymi nie mając nic z tego. Na każde PW odpisuje (JEDYNYM WYJĄTKIEM BYŁEŚ TY - co pisałam w temacie Smile )
Po czwarte na życzenie wielu osób dodaje post o wypłatach na forum.
Po piąte jak nie umiesz zarobić na mise nie miej żalu do mnie.
Opis w pierwszym poście jest wystarczający. >>ale tylko wg Ciebie
Można reklamować to i to - przecież to mój temat. A bez HMA nic nie zarobisz taka jest prawda. >>Ale wg regulaminu reklamujemy jeden serwis zarobkowy pod jednym wątkiem a Ty zarabiasz na jednym i na drugim.
Po trzecie codziennie koło godziny prowadzę rozmowy na PW z zainteresowanymi nie mając nic z tego. Na każde PW odpisuje (JEDYNYM WYJĄTKIEM BYŁEŚ TY - co pisałam w temacie ) >> zgoda , ale zasada forum (czyli dla wszystkich) wymaga dzielić się z wszystkimi wiadomościami(jednak nie dzielimy się wiadomościami PW jak to Ty uczyniłaś pisząc „JEDYNYM WYJĄTKIEM BYŁEŚ TY - co pisałam w temacie”).
Po czwarte na życzenie wielu osób dodaje post o wypłatach na forum. >> życzynie wielu osób(rzekome) nie zwalnia z zasad regulaminu forum
Po piąte jak nie umiesz zarobić na misse nie miej żalu do mnie. >> Kompletnie nie wiem po co to napisałaś?(bez sensu, przecież nie napisałem , że mam do Ciebie żal)


RE: Mise Gagnante - Majka - 28-06-2013 19:27

(28-06-2013 19:04)krisrob napisał(a):  Ale wg regulaminu reklamujemy jeden serwis zarobkowy pod jednym wątkiem a Ty zarabiasz na jednym i na drugim.

beka nie znasz serwisu - ja nie zarabiam na Was Smile może z 2 euro przez kilka miesięcy. To nie jest tak jak myślisz
Dobra wracamy do tematu. Jak masz jakieś własne przemyślenia gubiące wątek tematu proszę na PW Smile Odpiszę.


RE: Mise Gagnante - krisrob - 28-06-2013 21:30

(28-06-2013 19:27)Majka napisał(a):  
(28-06-2013 19:04)krisrob napisał(a):  Ale wg regulaminu reklamujemy jeden serwis zarobkowy pod jednym wątkiem a Ty zarabiasz na jednym i na drugim.

beka nie znasz serwisu - ja nie zarabiam na Was Smile może z 2 euro przez kilka miesięcy. To nie jest tak jak myślisz
Dobra wracamy do tematu. Jak masz jakieś własne przemyślenia gubiące wątek tematu proszę na PW Smile Odpiszę.
Może i nie znam serwisu, ale chcę go poznać i właśnie forum powinno mi to umożliwić. Myślę, że również inni użytkownicy (tak ja myślę) woleliby zadawać pytania bezpośrednio na forum a nie na PW wtedy zaoszczędzilibyśmy Tobie czasu na odpisywanie wszystkim. Również sobie zaoszczędzilibyśmy czasu na zadawanie 10 tys pytań, a Ty i tak zyskiwałabyś refów.
Myślę że popełniasz błąd prowadząc ten wątek w sposób tajno/tajemniczy.


RE: Mise Gagnante - twardy - 28-06-2013 22:05

ale o co ten bol dupy?

przeciez na tego typu serwisach kase sie samemu robi, a nie z refow
myslisz, ze Majce chce sie tlumaczyc, nie majac nic z tego?

jedyne co potrzeba masz podane:

1) nazwa strony
2) na stronie jest mozliwosc uzywania VPN/ proxy etc

jest nawet kilka postow gdzie podaja nazwy ofert...


RE: Mise Gagnante - Majka - 29-06-2013 08:09

(28-06-2013 22:05)twardy napisał(a):  ale o co ten bol dupy?

przeciez na tego typu serwisach kase sie samemu robi, a nie z refow
myslisz, ze Majce chce sie tlumaczyc, nie majac nic z tego?

jedyne co potrzeba masz podane:

1) nazwa strony
2) na stronie jest mozliwosc uzywania VPN/ proxy etc

jest nawet kilka postow gdzie podaja nazwy ofert...

Święta prawda!
Koniec sporu Idea
Wracamy do tematu.


RE: Mise Gagnante - fusek - 29-06-2013 11:46

(28-06-2013 22:05)twardy napisał(a):  ale o co ten bol dupy?

przeciez na tego typu serwisach kase sie samemu robi, a nie z refow
myslisz, ze Majce chce sie tlumaczyc, nie majac nic z tego?

jedyne co potrzeba masz podane:

1) nazwa strony
2) na stronie jest mozliwosc uzywania VPN/ proxy etc

jest nawet kilka postow gdzie podaja nazwy ofert...

Zapomniales o 3 podpunkcie.

3) WypłacaBig Grin


RE: Mise Gagnante - Majka - 01-07-2013 14:44

Przed chwilą poszły wypłaty Smile

[Obrazek: 8a15e173464f713bmed.jpg]


http://zarabiam.com/Temat-Mise-Gagnante-18-06-71315

Dla tych którzy pytają na PW - odpowiadam NIE MA PROBLEMU z wypłatami.


RE: Mise Gagnante - fusek - 01-07-2013 15:12

Wie ktos jak to jest z tymi punktami z konkursu? kiedy przelewaja na konta? mam 3 konta w top10 i chcialem sie dowiedziecTongue


RE: Mise Gagnante - Majka - 01-07-2013 15:16

(01-07-2013 15:12)fusek napisał(a):  Wie ktos jak to jest z tymi punktami z konkursu? kiedy przelewaja na konta? mam 3 konta w top10 i chcialem sie dowiedziecTongue

lipa, ja z tamtego miesiąca (maj) jeszcze nie dostałam a po tym miesiącu ma 2 konta w 10.