Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 22-12-2017 01:32

(21-12-2017 19:44)Zax93 napisał(a):  
(21-12-2017 02:09)Zaradny napisał(a):  
(20-12-2017 23:44)Zax93 napisał(a):  Ja obstawiam, że BTC odbije i osiągnie nowe ATH do końca roku Wink

Obstawiaj sobie. Raczej w ostatecznym rachunku przegrasz...
Heh jeśli wejdzie lighting BTC przejście z BTC na BCH przestanie mieć sens Wink jeśli nie masz rację BCH może wygrać tą walkę ale nie stanie się to z dnia na dzień Wink

Nigdzie nie pisałem że to będzie jeden dzień.Lightingu prawie napewno nie bedzie i nie pytaj skąd wiem.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Darken - 22-12-2017 09:19

Cytat:Nigdzie nie pisałem że to będzie jeden dzień.Lightingu prawie napewno nie bedzie i nie pytaj skąd wiem.

Wartościowe info lol Big Grin


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 22-12-2017 13:10

(22-12-2017 09:19)Darken napisał(a):  
Cytat:Nigdzie nie pisałem że to będzie jeden dzień.Lightingu prawie napewno nie bedzie i nie pytaj skąd wiem.

Wartościowe info lol Big Grin
Wszyscy wieksi własciciele kopaln mają wiecej bcc niż btc. Wiec po co mają sobie psuc biznes? Roger wydał na bcc ok 200mln.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie jak podatki wpływaja na rynek i gospodarke to niech popatrzy na giełde krypto. Jeden podatek w usa i rynek zdycha.Mnie stop lossy uratowały.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mahuzz - 22-12-2017 14:17

W trakcie korekty, w Twojej opinii, z altami się wstrzymać?


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 22-12-2017 15:45

To nie jest korekta! To załamanie rynku mnie stop lossy dawno wyrzuciły na szczesce w wiekszości na proficie.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 22-12-2017 20:08

Wszedłem w bcc na odbiciu.Może byc dobrze ale grajcie na ustd i stop lossy napewno. Rynek jest nieobliczalny


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Adrian_krypto - 23-12-2017 05:11

moim zdaniem jeszcze do końca roku będzie nowe ath na bitcoinie, była dobra okazja do obkupienia się.
przejrzałem twój temat i nie wiem co masz na celu takie bzdury wypisując. "załamanie rynku", dobre sobie.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mahuzz - 23-12-2017 10:16

Imo również nie jest to załamanie rynku, ale... Ty jesteś doświadczony, a ja laik, więc nie neguje Smile


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 23-12-2017 14:29

(23-12-2017 14:29)Zaradny napisał(a):  
(23-12-2017 05:11)Adrian_krypto napisał(a):  moim zdaniem jeszcze do końca roku będzie nowe ath na bitcoinie, była dobra okazja do obkupienia się.
przejrzałem twój temat i nie wiem co masz na celu takie bzdury wypisując. "załamanie rynku", dobre sobie.

Załamanie miałem na myśli to że krypto prawie wszystkie wyszły przez wsparcia i linie trendu a zazwyczaj to wieszczy korekty dłuższe niż krótsze więc szukałem odbic i miałem powody techniczne i fundamentalne sądzic że dłużej może być płacz i spadki szczególnie że sprawa podatku z krypto na krypto na jednym z największych rynków to nie jest błacha sprawa bo płacic kilkanascie procent za każdą akcje to nie mało i wpływa na rentownośc i przepływ kapitału na całym rynku, dlatego napisałem ,,załamanie,, rynku fakt że mogło to byc za mocne słowo i opacznie zrozumiane jednak były podstawy .Jeśli chcesz wiedzieć to napisałem swojej grupie na fb żeby się skupowali na altach(a w tej grupie jest 90% czytelników tego tematu) bo powoli zaczyna się odbijać zabezpieczyłem w ten sposób przed dalszymi spadkami a na pompkę zdąrzyli (jeśli kupili)po prostu wyczekałem aż panika ustanie i wyrwiemy się z trendu więc technicznie podjęłem najmniej ryzykowne decyzje więc czepiacie się mnie za to że kalkuluje ryzyko i staram się go minimalizować szczególnie że po za mną kilkadziesiąt osób kopiuje moje ruchy.A co do btc nie napisałem że w tym roku nie będzie ath tylko że ostatecznie wygryzie go bcc i to moje zdanie poparte tym:
-grube ryby go skupiły i go promują np Roger Ver
-jeśli chodzi o dynamike wzrostu rośnie szybciej niż btc
-nie ma kłopotów z przesyłem jak btc
-łączy w sobie zalety btc pomijając wady



RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 23-12-2017 18:23

(23-12-2017 10:16)mahuzz napisał(a):  Imo również nie jest to załamanie rynku, ale... Ty jesteś doświadczony, a ja laik, więc nie neguje Smile

Wrzucałem tu swoje typy na bierząco więc możesz być sobie uszczypliwy z tym że skuteczność moich poczynań widać po wynikach.Po za tym ja jako trader (nie inwestor) nie trzymam krypto a nimi spekuluje co za tym idzie coś spada sprzedaje jak się odbija kupuje pisałem o tym na początku dziennika.