Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - twardy - 28-06-2016 19:05

Page monitor, z tego co pamietam mozna ustawic na jakies slowo kluczowe na stronie - ustawiasz odswiezanie co x czasu, voila.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Criss323 - 28-06-2016 19:08

Dzisiaj z 3-4 h były dostępne także mi się udało bez wspomagaczy.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 28-06-2016 19:27

1881 punktów, jestem zaskoczony Smile Byłoby więcej ale pojechałem do sklepu, oczywiście włączone wszystko było i przyjechałem okazało się, że wylogowało mnie z serwisu i nie zdobywało punktów. Więc trochę się zmarnowało, ale powiem szczerze, że na prawdę super punkty lecą i nie narzekam Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 28-06-2016 19:46

Ogl jeżeli ktoś ma problem z tym, że "niby" przewijasz filmik to wystarczy odświeżanie co 10 minut zmienić na 5 i powinno ładnie chodzić Wink

Poza tym te kody Steam są dodawane randomowo czy mniej więcej o jakiś godzinach?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Groem - 28-06-2016 20:37

A u mnie jest ciekawostka typu po obejżeniu 14 filmów następuje log out...

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 28-06-2016 20:43

Właśnie zaczął mi się ten sam problem. Zostawiam playlisty otwarte i po jakimś czasie po 2 playlistach zauważyłem wylogowało mnie z konta...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 28-06-2016 20:46

Wydaje mi się, że to przejściowe problemy strony, bo wcześniej takiego czegoś nie było


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 28-06-2016 20:50

No nie było, wczoraj zostawiłem na cała noc włączony komp i wszystko ok, nad ranem działało. To się zaczęły te problemy późnym popołudniem.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 28-06-2016 20:53

Widocznie zbyt dużo zachłannych osób odwiedza ZC i serwery DOGRY nie wytrzymują Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 28-06-2016 20:54

Ja od mojego ostatniego posta mam już wszystko ok Big Grin