Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki (/Temat-Dziennik-telemarketera-wyzwolenie-z-lancuchow-sluchawki-117698)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 19-03-2016 13:38

Jakiś tydzień agresywnego promowania programu z sygnaturki Wink

[Obrazek: 1d9Sjiv.jpg]

Wszystko wraca do normy, jestem w trakcie budowania strony przechwytującej z kampanią mailingową rozłożoną na miesiąc, także postaram się częściej dodawać posty Smile

Do tm wpłaciłem 5000$, a wypłaciłem 4800$ także nie ma tragedii, jeszcze kilka paczek aktywnych jest także wyjdę lekko na plus, a jeżeli zwolnią środki to 1200$ czeka na wypłatę Wink


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - xcube2 - 20-03-2016 12:08

powodzenia Smile


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 29-03-2016 19:45

10 dni minęło od ostatniego wpisu, lecę jak burza Big Grin

[Obrazek: 838N6j0.jpg]


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 31-03-2016 17:02

To nie była trudna decyzja, bo generalnie czuję się jakbym odgrzewał wczorajszy kotlet dalej męcząc ten dziennik Tongue To już nie jest to samo, co stawianie pierwszych kroczków i codzienne opowieści o randkach, także zdecydowałem przestać prowadzić ten dziennik ^^

Taka ostatnia fotka, na pożegnanie, jak jeszcze kiedyś mnie natknie, lub zacznę znowu randkować, to na nie omieszkam czegoś naskrobać Smile

[Obrazek: dWRACLM.jpg]


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Zawadson - 31-03-2016 18:38

(31-03-2016 17:02)Darqus napisał(a):  To już nie jest to samo, co stawianie pierwszych kroczków i codzienne opowieści o randkach, także zdecydowałem przestać prowadzić ten dziennik ^^



[Obrazek: dWRACLM.jpg]

No zdecydowanie bardziej mnie interesowały podboje kobiecych serc niż zarobki, no ale co zrobisz? Adminom przeszkadzało to, że ktoś ma ciekawe życie.


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Bordo - 31-03-2016 20:00

Mozesz randkowy dziennik prowadzic w dziale off-topic Big Grin


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 31-03-2016 22:02

Ja już nie randkuję, od października jestem w stałym, szczęśliwym związku, także każdemu polecam taką seks eskapadę. Wybierając świadomie, można wybrać naprawdę fajną dziewczynę Wink No i mimo wszystko jakby coś jednak nas rozdzieliło, to dobrze wiem że długo sam nie będę ^^


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 15-04-2016 11:13

Dobra, ostatni raz Big Grin

[Obrazek: 15oxlMC.jpg]


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Zawadson - 15-04-2016 21:46

(15-04-2016 11:13)Darqus napisał(a):  Dobra, ostatni raz Big Grin

[Obrazek: 15oxlMC.jpg]

Yhy, na pewno!Tongue


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 20-04-2016 17:29

Prawie 800$ w 5 dni z samych prowizji Big Grin

A jeszcze 300$ z moich własnych naliczeń ^^

Nie mogę przestać Big Grin

[Obrazek: LQHfxDS.jpg]