Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 16-06-2014 20:27

Dodajcie jakieś butki ;D


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 16-06-2014 21:22

Co do programu Minecraft - narazie nie planujemy, ale w przyszłości pewnie tak - narazie nastawiamy się na nowe programy, m.in. jakiś z butami notentego Wink

W najbliższych 2 dniach support będzie lekko ograniczony z powodu mojego wyjazdu!




RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 18-06-2014 21:35

I co z pieniędzmi od koska ? smutny


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 18-06-2014 22:24

Pytanie mnie o to setny raz przez Ciebie w tym temacie niczego nie zmieni.

Napisałem, że jak będę miał świeże informacje to poinformuję i na pewno powinno się to odbyć w tym miesiącu.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 19-06-2014 09:03

@up słyszałem że hajs najpóźniej Kosek będzie miał 16, a jest 18. No to czekamy na te ''świeże informacje'' Jerk


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 19-06-2014 19:42

SzpiegoFon jest blokowany przez antywirusy da się coś z tym zrobić oprócz zmiany domeny dla programu?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 19-06-2014 22:03

Przez które antywirusy jest blokowany? Teoretycznie można zgłaszać do tych konkretnych antywirusów prośby o odblokowanie, ale znacznie łatwiej jest minimalnie zmienić domenę.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 19-06-2014 23:03

Na pewno NOD32 blokuje SzpiegoFON reszta programów jest ok. Nie wiem jak to wygląda na innych antywirusach.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 20-06-2014 13:34

Już się butów nie mogę doczekać ;D


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 20-06-2014 20:52

A wyebałem sobie sygnaturę