Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 15:25

(18-11-2012 15:19)misza02 napisał(a):  witam. zarejestrowalem sie z linka z pierwszego postu. i teraz mam takie pytania. obecnie jestem w holandii i domyslnie przypisano mi holandie w profilu. moge to zmienic na polske? podajac nr telefonu, byla tam wpisana holandia, podalem nr holenderski ale bez kierunkowego (uznalem ze bedzie dodany automatycznie, ale pewnosci nie mam). mozna to sprawdzic? i ostatnie pytanie. w co inwestowac. chodzi mi o produkcje w jakim regionie najlepiej?
pozdrawiam

możesz zmienić kraj - wejdź na forum i napisz pw do admina oczywiście po ang
tylko admin może zmienić kraj Smile
co do produkcji najbardziej potrzebne są kanapki Smile ciągle ich mało na rynku polskim, oddziały najlepiej mieć we wszystkich regionach bo wtedy na rynku twoje kanapki będą na sprzedaż we wszystkich regionach, oraz sobie ustawiać miejsca pracy na dane regiony czy region tutaj wszystko zależy od ciebie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 18-11-2012 16:42

a co z tym nr telefonu?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 16:45

(18-11-2012 16:42)misza02 napisał(a):  a co z tym nr telefonu?

jeśli masz kartę sim numeru który podałeś to nie ma żadnego problemu, jeśli nie masz to też w pw podaj numer który chcesz by admin zmienił dodając go do konta


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 18-11-2012 16:47

tak ale nr kierunkowy kraju dodal sie automatycznie bo napisalem sam nr telefonu


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 16:55

to napisz o zmianę na kierunkowy polski przy pisaniu o zmianę kraju i po temacie i sprawie Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 18-11-2012 17:33

tnx


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 21:50

po upływie 30 dni aktówka i garnitur kupowane są automatycznie, warunkiem jest by posiadać środki na ich zakup


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 18-11-2012 22:52

bylem w holandii i przenosze sie do polski, mialem tam jakies pieniadze (jakies 12 GLN), teraz mam polska walute i 0.00 PLN. co sie stalo z ta kasa co mialem?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 23:01

bonus masz po rejestracji i otrzymujesz go w kraju w jakim się znajdujesz
w przypadku zmiany kraju bonus przepada
jeśli nie masz zmienionego kraju na polskę to przeprowadzka na tą chwilę nie da ci nic bo nawet do pracy nie pójdziesz w polsce


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 18-11-2012 23:02

a fabryke moge otworzyc?