Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - PremAccHack - 07-09-2014 21:57

Szkoda Kiljana ale to jest giełda raz 107k do tylu raz 200k do przodu. Zaraz się otwiera ciekawe jak Dax będzie się ruszał.
Powodzenia wam zycze Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 07-09-2014 22:07

DAX się otwiera jutro o 8 chyba Smile Kurde ale kabel spadł, a zamknąłem pozycję przed weekendem bo nie byłem pewny czy będzie spadać a nie chciałem tracić więcej kasy :|


Odp: RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 07-09-2014 22:14

(07-09-2014 22:07)krzysiektbg napisał(a):  DAX się otwiera jutro o 8 chyba Smile Kurde ale kabel spadł, a zamknąłem pozycję przed weekendem bo nie byłem pewny czy będzie spadać a nie chciałem tracić więcej kasy :|
Ja skłonny jestem do szukania jeszcze shortow na kablu Średnioterminowych.

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 07-09-2014 22:20

Ja czekam na to co się z daxem stanie Big Grin Jeśli postanowiłby skoczyć do góry jak np. kabel co wydaje mi się średnio prawdopodobne to będzie bardzo bardzo słabo Big Grin
No i liczę na skok apple we wtorek i może ropa też mogłaby coś skoczyć Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 08-09-2014 09:16

Dax ładnie spada, może się Wam uda wyjśc na prostą Smile


Kryś co sądzisz o jabuszku?Pójdzie w górę?Co prawda jest lekki skok i chciałbym wejśc skoro jutro premierka, może coś by się ugrało, jak myślsiz?


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 08-09-2014 11:29

słaby ruch jak dotychczas dzisiaj, edek nie zdecydowano by pójść na 1,3 kabel zamiast zrobić boczniaka na zamknięcie luki to poszedł na 1.6100 a kolejny cel możliwy 1,6000.

Dax tez szybko spadać nie chce a czekam na dołek z małym longiem z tp 10000 przy 9700


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 08-09-2014 12:09

DAX w najbliższej przyszłości to raczej będzie zdecydowanie bliżej 9500-600 niż 10000 według mnie. Wystarczyło kilka incydentów a zaczął spadać, a wcale tam nie mają zamiaru przestrzegać tego zawieszenia broni.
Co do jabłka to mam otwartą 1 pozycję i zobaczę co się będzie działo dzisiaj. Może być tak, że podczas premiery akcje nie skoczą jakoś specjalnie a nawet spadną i dopiero przy dobrej sprzedaży urosną, szczególnie, że teraz apple zaliczyło poważną wpadkę z chmurą i nagimi zdjęciami gwiazd, więc muszą naprawdę się postarać z tą premierą Smile Chociaż o sprzedaż nie powinni się martwić, jest masa fanatyków którzy zapłacą nawet jeśli to będzie nieudany produkt Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 08-09-2014 12:33

Czytałem 2 dni temu na pismaku, ze stoją już w kolejkach po jabuszko xD

No to ja się wstrzymam dziś chyba z akcjami bo raz spada raz rosnie, fajnie byłoby postawic na dax'a, niby spada ale powoooli Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 08-09-2014 13:02

Mogłaby ropa zacząć rosnąć Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 08-09-2014 13:25

Podobno spore zapasy są, dlatego nie rośnie.