Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 12-06-2014 08:32

Co z kasą od Koska ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 12-06-2014 09:05

Co z okienkiem w podglądaczu?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fato - 12-06-2014 13:47

odnośnie programów przydałby się 1 program typu "pusta oferta"


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milosz998 - 12-06-2014 14:23

Karczu, takie pytanie z innej bajki. Ten mały avatarek obok Twój Account Manager Kamil Karcz to Ty?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 12-06-2014 14:35

Squall112, powinno być ostateczne info przed końcem miesiąca.

suchy0001, wczoraj dostosowałem już większość programów, zostały 4, będzie dziś Wink

fato, w najbliższej przyszłości nie będzie, a nieco później, pewnie tak.

milosz998, nie, to nie ja, akurat taki był obrazek w projekcie i już pozostał Big Grin Ja jestem przystojniejszy...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milosz998 - 12-06-2014 14:41

Big Grin Już myślałem Big Grin


Tak nawiasem, program Mundial nieco za późno chyba, pewno ktoś na tym zarobi, ale wg. mnie nie trafiony lekko. To tylko moje zdanie. Co nie zmienia faktu że potestuję ten program u was jako pierwszy Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milly93 - 12-06-2014 15:13

Miał ktoś może tak, że pisało: podany login nie istnieje? Chciałam zarabiać a nie mogę się zalogować Sad


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 12-06-2014 16:39

(12-06-2014 14:41)milosz998 napisał(a):  Big Grin Już myślałem Big Grin


Tak nawiasem, program Mundial nieco za późno chyba, pewno ktoś na tym zarobi, ale wg. mnie nie trafiony lekko. To tylko moje zdanie. Co nie zmienia faktu że potestuję ten program u was jako pierwszy Jerk2

Tak, wiem, w sumie to ten program miał być jeszcze przed weekendem, ale tak jakos wyszło. A że jakoś nie śledziłem szczególnie tematu Mundialu, to też nie wiedziałem, że zaczyna się on już teraz Wink Ale do samego finału etc. jeszcze trochę czasu jest i niejeden zarobi na tym niejedną setkę.


(12-06-2014 15:13)milly93 napisał(a):  Miał ktoś może tak, że pisało: podany login nie istnieje? Chciałam zarabiać a nie mogę się zalogować Sad
Może spróbuj się zalogować używając emaila, a nie loginu? Teraz mnie olśniło, że pewnie o to chodzi Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 13-06-2014 13:55

Karczu gdybym zlecil dzis wyplate super express to wyslalbys ja do mnie bluecashem? :c
strasznie kasy potrzebuje na ten weekend, losowa sytuacja.. bardzo zaskakujaca..
Daloby rade?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 13-06-2014 19:54

Płatności bluecashem nie realizujemy, a wypłaty ekspresowe w czerwcu i tak są wstrzymane ze względu na wyczerpanie zapasów na nie (wszystkie wypłaty realizowaliśmy z własnej kieszeni jako ekspresowe).