Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 23-11-2016 10:51

Witam, jeżeli zleciłem i wysłałem rach. wczorajszego dnia, to kiedy mogę mieć sianko?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 23-11-2016 11:04

@beRRo

Rachunek został już zrealizowany, za kilka chwil wypłata powinna być na Pańskim koncie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 24-11-2016 01:53

Leadnow, czy zwiększyliście koszt sms? o ile pamięm koszt sms wynosił 4.92 zł a teraz patrzę wynosi 7,38 zł?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 24-11-2016 06:54

(24-11-2016 01:53)JustinTime napisał(a):  Leadnow, czy zwiększyliście koszt sms? o ile pamięm koszt sms wynosił 4.92 zł a teraz patrzę wynosi 7,38 zł?
Leadmore miał 4.92. Tutaj zawsze było 7zl lub od kiedy stawka ma 6zl.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 24-11-2016 16:42

Było 4.92 ponieważ sprawdzałem to. Najprawdopodobniej to jest ten powód dlaczego wszystkim konwersja spadła Tongue Chociaż czytałem że lead wpada od razu jak ktoś zapisze się do suba i nie musi mieć nic na koncie nawet jak ma 5 zł?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 27-11-2016 15:45

Jak tam panowie konwersja u was? Big Grin bo u mnie od kilkunastu dni spada ^^ co przy mojej niszy jest niemożliwe. (szalone 2%, gdzie norma to jest 10%) 2


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 27-11-2016 16:50

No aruna to tak jak u mnie. Niestety mają widocznie taki system "cięć " bo inaczej nie można tego nazwać.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 27-11-2016 16:59

Mogę się dowiedzieć czy to tak jest że osoba zapisująca się nie musi mieć coś na koncie? Jeśli nie to czy jest opcja mniejszej stawki 4 zł i kosztu sms takiego jak wczesniej tzn 4.92?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aruna91 - 27-11-2016 17:39

JustinTime, w ofercie masz leada za zapisanie, wiec nawet jesli osoba nic nie ma na koncie a zapisze sie to powienienes dostac leada. Nawet jesli koszt sms'a wynosilby 23zl to zadna roznica. Dla mnie to jest dziwne, nigdy czegos takiego nie mialem.

Czaq jak nic sie nie zmieni to proste, zwija sie "tobołek" i idzie gdzies indziej Big Grin.
Skoro na poczatku przez pierwsze dni mialem konwersje powyzej 15% a teraz ledwo pare % to jest porazka. (I nie mowie tu o jednorazowyn dniu tylko o powolnym opadaniu konwersji)


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Yamakasi - 29-11-2016 20:26

Ktoś wie czy u Leadnow istnieje możliwość podwyższenia stawki za lead'a?