Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 11-06-2014 01:32

Ten najbliższy to coś tematycznego na obecny okres Wink

A późniejsze programy to niespodzianka Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fato - 11-06-2014 07:17

ooooo widzę zmiany Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 11-06-2014 12:41

Ok karczu daj znać jak info o cenie zostanie usunięte z fb


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 11-06-2014 13:14

[Obrazek: f2sConN.png]

przelew doszedł Smile Dziękuję ekipie hotcash, po przerwie biorę się dalej do zarabiania.

@Edit

[Obrazek: 9wPRdlcl.png] Wpadło mi przez godzinkę ;p

PS. Statystyki przy poleconych są pobugowane Smile

@Edit2

Karczu może być podany ten sam numer konta bankowego na 2 kontach, bo mój brat chce sobie przelać pieniądze a potem je wypłacić i ma problem bo bez własnego konta to niemożliwe ;p


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Garownik - 11-06-2014 14:15

Macie do Karcza jakiś dobry kontakt?
Bo ja pisałem na priv na maila: [email protected]
I nie mam żadnej odpowiedzi od dwóch dni...
Co to ma być ja się pytam???


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 11-06-2014 14:45

Ja dostałem ładnie 2 odpowiedzi ;o Może źle coś opisałeś albo Karczu nie zauważył ;p


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 11-06-2014 16:13

Karcz ile dostanę za znaleziony błąd? Smile odezwij się na pw


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milly93 - 11-06-2014 16:37

Ja też pisałam do Karcza na pw i problem dalej jest nie rozwiązany. Ciągle nie mogę się zalogować.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 11-06-2014 16:54

(11-06-2014 16:37)milly93 napisał(a):  Ja też pisałam do Karcza na pw i problem dalej jest nie rozwiązany. Ciągle nie mogę się zalogować.

Znalazłem błąd,który działa raczej na ich niekorzyść.Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 11-06-2014 16:56

Jakbym zgłaszał każdy błąd od początku nowego hotcasha to byłbym bogaty ;p