Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 27-09-2021 11:26

del


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 27-09-2021 21:49

(26-09-2021 22:49)MaLiN napisał(a):  Żeby się nie okazało, że jeszcze za granicą zostaniesz dłużej niż planowałeś Lol

Gdyby nie kilka spraw do ogarniecia to nawet bym się nie wahał Big Grin



WCZORAJ

Nie wiem co z tymi celami. Nie wiem nawet co napisać. Jeszcze przed wylotem pisałem o dniówce 600zl która była wtedy dla mnie ‚wow’. Nie, ze to jakieś ekstremalnie duze pieniadze, ale satysfakcja zbudowania tego od zera pisząc tu o tym, to jest to Smile

WCZORAJ PROJEKTY ZAROBIŁY OKOŁO 2182zł

Rzekłbym ‚I am done’, ale to nie koniec. To dopiero początek. Stay tuned 8)






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 01-10-2021 14:43

Dniówki się już unormowały Big Grin

I nawet mnie to cieszy. Są na poziomie 300-1000zł. Lepiej stopniowo to wszystko rozwijać i skalować, niż na raz... czemu?

Bo po wakacjach nie mogę się do dziś odkopać ze wszystkiego. Dodgy

Na dniach postaram się podsumować wrzesień. Będzie ogień myślę, a jeszcze większy będzie za miesiąc. Cool






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - patryk0407 - 02-10-2021 07:57

czekamy na podsumowanie! Smile


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 04-10-2021 15:06

Niedziele są fajne Big Grin


Nie wiem co to za zależność, ale wczoraj projekty zarobiły...


2246zł



Tu już nic nie pójdzie "nie tak". Smile Choćby pozycje spadły, będą to zarobki, które wystarczają. Natomiast jak wiecie, apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc podejrzewam, że październik przyniesie konkretne kwoty.

Podsumowanie września jeszcze na dniach, troszkę dłuższa robota Big Grin

A, co do SEO i blogów promujących - ostatnio olałem wszystkie sprawy onpage. Mam kilka tekstów jeszcze do dodania, ale jakoś sobie to rozłożę może na drugą połowę października.
A tak - co do tego co teraz robię - to może się na dniach rozpiszę. Ale ogólnie, sprawy kosmetyczne na stronach i zarządzanie tym wszystkim.


Zakładając dziennik nie miałem w planie nic konkretnego.
Zakładając dziennik nie miałem w planie dniówki 1000zł w wieku 17 lat.
Zakładając dziennik nie miałem w planie nagle zniknąć po 3 latach.
A JUŻ W OGÓLE, zakładając dziennik i rozpoczynając kolejny rozdział po 5 latach, nie miałem w planie zrobić dniówki sięgającej ~2,5k pln.


Nie podpalam się, jeszcze sporo do osiągnięcia myślę Cool






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - Sokow - 04-10-2021 16:21

Tak z ciekawości, jakie masz miesięczne koszty przy tych dniówkach?


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 05-10-2021 09:10

(04-10-2021 16:21)Sokow napisał(a):  Tak z ciekawości, jakie masz miesięczne koszty przy tych dniówkach?

Wcześniej teksty i trochę linki.
Teraz głównie VA.

Czyli grosze Smile


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 05-10-2021 20:30

Jutro do południa podsumowanie września. Zapraszam Big Grin

Szczerze mówiąc, po tym co się odwaliło w ostatnie dni września i co jest teraz, to pazdziernik będzie obfity Smile aż się nie mogę doczekać cyfr za miesiąc Wink


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 06-10-2021 10:08

WRZESIEŃ



What can I say Big Grin Był to pierwszy miesiąc rozdziału 6. Myślałem, że kolejny miesiąc, który coś wniesie i stopniowo pójdzie to do przodu.


Tymczasem...


We wrześniu opisywane przeze mnie projekty zarobiły:
~17900zł

Cel nr 1 odhaczony.
Cel nr 2 odhaczony.

Rolleyes


Taki fun fact - podsumowanie lipca:
Cytat:Wszystkie projekty (1, 2, 4 - trójka dalej stoi) zarobiły w lipcu na czysto: ~6 031,9‬0zł
Cytat:Właściwie to wzrost o ok. 100% w przeciągu miesiąca. 3 miesiące zajęło mi zrobienie 6000zł w miesiąc - podejrzewam, że dyszka to kwestia czasu.



On to the next one Cool






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - itmaster - 06-10-2021 10:28

O kurde to ładnie. Czyli co zostajesz w w Azji na dłużej?Wink