Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 10-06-2014 14:38

Będą dodane dopiero Smile Ale nie powinno być tego dużo (jeśli w ogóle jakieś będą), bo w godzinach późno-wieczornych i nocnych szału z ruchem nie ma, a dodatkowo w usługach na CashBillu praktycznie od razu zmieniliśmy adres IP na ten nowego serwera i jeśli komuś załadowało jeszcze stary program (tzn. na starym serwerze), to mu po wysłaniu sms przyszła odpowiedź, że wysłał błędną wiadomość (bo mu stary serwer tego już nie obsłużył).


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 10-06-2014 17:22

niech się skończą problemy wypłata superxpers niech przyjdzie i wracam do was :*


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 10-06-2014 19:40

Karczu czy daloby jeszcze normalne wyplaty od razu wysylac?
Nie jest ich duzo przeciez, a dopiero potem wyplacac tak jak dodaliscie, gdy bedzie wiekszy ruch? Smile

EDIT@
GDY ZLECAM WYPLATE PISZE MI ZE MAM WYPLENIC ZAKLADKE USTAWIENIA KTORA MAM WYPELNIONA ... WTF ;/

EDIT@
DOBRA JUZ OKEY NAZWISKA NIE MIALEM WPISANEGO =)


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 10-06-2014 20:16

(10-06-2014 19:40)Bibix123 napisał(a):  Karczu czy daloby jeszcze normalne wyplaty od razu wysylac?

Mi tam nie chce wypłacić Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 10-06-2014 20:19

Moim zdaniem przez jakis nastepny miesiac wyplaty za kazdym razem powinny byc blyskawiczne :/
Malo osob zarabia i takim sposobem wiekszosc osob przenioslo by sie na HC, a dla nas bylby to prezent
ze WYBRALISMY WLASNIE TEN SERWIS ! Bo tak w sumie na freebiz mam dziennie mniejwiecej tyle samo hajsu, a tam wyplaty
sa o wiele szybsze Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 10-06-2014 20:28

Wkleiłem na swoje fp link do podglądacza ( myślałem,że dałem link z freebiza ale jednak hc) odświeżam freebiz i się wk***iam patrzę na link a on prowadzi do hc Big Grin loguję się a tam już czeka 19 zł Big Grin Sms premium wchodzi lepiej niż sub sms Big Grin

Swoją drogą nie można usunąć tego napisu o koszcie jak klikamy sprawdź kto Cię podgląda? To podniosłoby konwersję.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 10-06-2014 21:56

Prawdopodobnie będzie tak, że w tym miesiącu nie będziemy już realizować wypłat Express i Super Express, ponieważ kończą się rezerwy Smile Pozostaną same Standardowe.

Z kolei w przyszłym miesiącu wróci wszystko do normy, bo będą pieniądze z CashBill i standard najszybszych wypłat na rynku powróci Smile



(10-06-2014 20:28)suchy0001 napisał(a):  loguję się a tam już czeka 19 zł Big Grin Sms premium wchodzi lepiej niż sub sms Big Grin

Powtarzałem to już kilka razy, z resztą nie tylko ja, niestety większość musi dopiero sprawdzić by się przekonać Wink


(10-06-2014 20:28)suchy0001 napisał(a):  Swoją drogą nie można usunąć tego napisu o koszcie jak klikamy sprawdź kto Cię podgląda? To podniosłoby konwersję.

Będzie usunięte info z okienka o koszcie, prawdopodobnie jutro ustandaryzuję wszystko do końca.


(10-06-2014 20:19)Bibix123 napisał(a):  Moim zdaniem przez jakis nastepny miesiac wyplaty za kazdym razem powinny byc blyskawiczne :/
Malo osob zarabia i takim sposobem wiekszosc osob przenioslo by sie na HC, a dla nas bylby to prezent
ze WYBRALISMY WLASNIE TEN SERWIS ! Bo tak w sumie na freebiz mam dziennie mniejwiecej tyle samo hajsu, a tam wyplaty
sa o wiele szybsze Smile

Teoretycznie racja, a w praktyce - wypłacenie wypłat z poprzedniego miesiąca i z bieżącego ekspresowo (bez walidacji etc), to pierwszy krok do zescamienia Smile Pozostaniemy przy opcji, że można zlecać bieżące zarobki i kto chce wybiera Standard (21 dni), a kto chce, ten bierze Ekspresa z małą prowizją. To pozwala zachować nam zachować większą płynność finansową, a taka jest niezbędna w tym bienesie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fato - 10-06-2014 22:07

kiedy nowe programy ??


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 10-06-2014 22:22

Jak grafik zepnie pośladki i szybko poprawi błędy, które mu zgłosiłem, to może nawet jutro, a jeśli nie, to mam nadzieję, że zepnie do pojutrza Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fato - 10-06-2014 22:27

(10-06-2014 22:22)Karcz-Provider napisał(a):  Jak grafik zepnie pośladki i szybko poprawi błędy, które mu zgłosiłem, to może nawet jutro, a jeśli nie, to mam nadzieję, że zepnie do pojutrza Smile

super!! coś więcej o programach co to bedzie Smile ??!!