Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Deotho - 12-11-2012 19:58

tomazzi, zarejestrowałem się z Twojego refa. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 12-11-2012 20:03

(12-11-2012 19:58)Deotho napisał(a):  tomazzi, zarejestrowałem się z Twojego refa. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

dziękuję za zapis Smile im więcej nas w naszym wirtualnym kraju tym dla wszystkich będzie lepiej Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 12-11-2012 20:06

Jeśli o mnie chodzi to w 3 osoby też da rade pociągnąć Big Grin Poza tym może ktoś do nas dołączy za niedługo, było by fajnie.
Jestem za tym, żeby nie rozwiązywać tej jakże dużej grupy osób Cool


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 12-11-2012 20:12

(12-11-2012 19:55)tomazzi napisał(a):  dzięki akcjom z cenami maxterex buch ogłosił odejście z grupy
kieruję pytanie do kleomens i coristo - czy w 3 pozostajemy w grupie czy też na tą chwilę ją rozwiązujemy ??

Tomazzi byś się wstydził pisać takie głupoty. Ceny dawałem jakie mi się podobały, wolna gospodarka tak jest w świecie rzeczywistym jak i w grze. Tak jak pisałem powoli wszyscy będą odchodzić. To,że ja odszedłem z grupy to wyłącznie i twoja zasługa bo widzę,że lubisz robić jazdy za byle co. Pozdrawiam Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 12-11-2012 20:13

(12-11-2012 20:06)kleomenes napisał(a):  Jeśli o mnie chodzi to w 3 osoby też da rade pociągnąć Big Grin Poza tym może ktoś do nas dołączy za niedługo, było by fajnie.
Jestem za tym, żeby nie rozwiązywać tej jakże dużej grupy osób Cool

okej dzięki za opinię - to jeszcze czekamy na opinię coristo w tej kwestii Smile
myślę, że masz rację z tym, że może ktoś przyłączy się do nas z nowo swoją otwartą firmą Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 12-11-2012 20:16

(12-11-2012 20:12)masterex2 napisał(a):  
(12-11-2012 19:55)tomazzi napisał(a):  dzięki akcjom z cenami maxterex buch ogłosił odejście z grupy
kieruję pytanie do kleomens i coristo - czy w 3 pozostajemy w grupie czy też na tą chwilę ją rozwiązujemy ??

Tomazzi byś się wstydził pisać takie głupoty. Ceny dawałem jakie mi się podobały, wolna gospodarka tak jest w świecie rzeczywistym jak i w grze. Tak jak pisałem powoli wszyscy będą odchodzić. To,że ja odszedłem z grupy to wyłącznie i twoja zasługa bo widzę,że lubisz robić jazdy za byle co. Pozdrawiam Smile

nie wiesz co jest powodem odejścia buch to zamknij twarz tak ci grzecznie powiem
odszedł z powodu twoich cen bo nie po to ma firmę by do niej dokładać co by w jego przypadku miało miejsce w chęci przebicia ciebie by jego oferty w jego dniu były pierwsze i przenosi się z małopolskiego by nie musiał patrzeć na twoje oferty
a jak chcesz się bawić z cenami to możemy spróbować do jakiego poziomu ofert za pracę wytrzymasz - będziesz lepszy od geo czy szybciej z tonu spuścisz masz ochotę bo dla mnie to żaden problem dać i 500 zł za pracę u mnie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - matig20 - 12-11-2012 20:17

ja chce dołączyć ... ale nie spełniam warunków Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 12-11-2012 20:20

(12-11-2012 20:17)matig20 napisał(a):  ja chce dołączyć ... ale nie spełniam warunków Tongue

załóż firmę i zapraszamy do grupy Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 12-11-2012 20:22

Zgodnie z moimi zapiskami zainwestowałem w grę 45 euro ale traktuję ją jak dodatkową rozrywkę, co nie zmienia faktu że fajnie by było gdybym chociaż zainwestowane środki odzyskał. Proponuję każdemu nowemu podejść do gry jak do rozrywki, do zarabiania pieniędzy są inne możliwości. To taka moja dygresja dla nowych graczy Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 12-11-2012 20:48

(12-11-2012 20:16)tomazzi napisał(a):  
(12-11-2012 20:12)masterex2 napisał(a):  
(12-11-2012 19:55)tomazzi napisał(a):  dzięki akcjom z cenami maxterex buch ogłosił odejście z grupy
kieruję pytanie do kleomens i coristo - czy w 3 pozostajemy w grupie czy też na tą chwilę ją rozwiązujemy ??

Tomazzi byś się wstydził pisać takie głupoty. Ceny dawałem jakie mi się podobały, wolna gospodarka tak jest w świecie rzeczywistym jak i w grze. Tak jak pisałem powoli wszyscy będą odchodzić. To,że ja odszedłem z grupy to wyłącznie i twoja zasługa bo widzę,że lubisz robić jazdy za byle co. Pozdrawiam Smile

nie wiesz co jest powodem odejścia buch to zamknij twarz tak ci grzecznie powiem
odszedł z powodu twoich cen bo nie po to ma firmę by do niej dokładać co by w jego przypadku miało miejsce w chęci przebicia ciebie by jego oferty w jego dniu były pierwsze i przenosi się z małopolskiego by nie musiał patrzeć na twoje oferty
a jak chcesz się bawić z cenami to możemy spróbować do jakiego poziomu ofert za pracę wytrzymasz - będziesz lepszy od geo czy szybciej z tonu spuścisz masz ochotę bo dla mnie to żaden problem dać i 500 zł za pracę u mnie
Tak to sobie do syna możesz mówić ale nie do mnie. Nic nie pisałem to po co na nowo zaczynasz swoje tanie kawałki tworzyć?Zamknij dziób i zajmij się grą.