Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 24-04-2018 18:39

Znów kłamiesz pilonek, cały czas i wszędzie kłamiesz. Pilonek założył sobie drugie konto jako niby swój polecony i w kółko sprzedawał nim węgiel na giełdzie, następnie kupował drożej, znów za chwilę sprzedając i tak wiele, setki razy, tylko po to aby nabić sobie prowizję na swoim głównym koncie. I jeszcze kłamie cały czas, że to jego kolega robił (z mailem prawie takim samym jak jego login również na zarabiam.com) i że handlowali między sobą co jest oczywistą nieprawdą. To, że będziesz kłamał i oszukiwał również tutaj wcale nie spowoduje, że Twoje konto zostanie odblokowane, więc daruj sobie. Pisałem Ci wiele razy, że z takimi ludźmi nie chcę mieć do czynienia, napiszę to również i tutaj. I nie pisz dziesiątek maili i PW, bo Twoje konto nie zostanie odblokowane. Powielasz tutaj bzdury i kłamstwa, sugerując jakbym zbanował Twoje konta bez powodu, nie zmuszaj mnie do tego abym zamieścił tutaj dowody na Twoje oszustwa i maile, w których się do tego przyznajesz - więc nie graj wariata albo poszkodowanego. Byłoby mi wstyd się tutaj pokazywać i pisać w temacie mając tyle machlojek na sumieniu.

PS. To jest ten kombinator, który pisał, że powinienem mu być wdzięczny za to, że dzięki niemu mogę odkrywać sposoby oszustw. Bezczelność.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 24-04-2018 18:50

A co powiecie na wprowadzenie możliwości wypłaty wydobytych surowców przez CPU dopiero po kliknięciu przycisku?
Zmniejszyło by to spam na skrzynce z transakcjami Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - KubenQ - 24-04-2018 20:16

Jak zwiększyć dzienny przychód? sprzedawać węgiel i kupować MWh?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - KosaaxD - 24-04-2018 20:25

(24-04-2018 18:50)CraftRidersPL napisał(a):  A co powiecie na wprowadzenie możliwości wypłaty wydobytych surowców przez CPU dopiero po kliknięciu przycisku?
Zmniejszyło by to spam na skrzynce z transakcjami Wink

To samo proponowalbym z prowizja od kontrahentow, jak ma sie wieksza ilosc, to jest po prostu ogromny spam i jest to nieczytelne, proponuje zeby to sie zbieralo do jakiejs "skrzynki" i np. w podstronie kontrahenci byl przycisk odbierz i wtedy kaska(lub wegiel jak w przypadku kopania CPU ) wpadalby na konto Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 24-04-2018 21:08

Transakcje są po to by na bieżąco było widać co i jak. W przyszłości prawdopodobnie (temat był poruszany) będzie możliwość sortowania po rodzajach transakcji więc...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pilonek - 24-04-2018 21:26

o mailu tłumaczyłem i przyznałem tylko, że mail akurat mój był i tyle sprawdź nr MAC i IP po tym się dochodzi fakt jest jedynie taki, że to był mój pomysł jak chciał mi pomóc więc nie pisz bzdur, że multikonto to było człowieku jak ja ci nie odpowiadałem trzeba było zablokować konto odrazu i napisać, że gra nie jest dla mnie, nie chodziło o prowizje tylko abym szybciej węgiel miał kupiony po delikatnie tańszej cenie i nic nie widzę w tym złego chciałem nakłonić też kilka osób aby podobnie robili i zbierali węgiel a jak bym kupował to aby mi sprzedawali masz za dużo błędów dlatego mnie wywalasz bo ja lubię kombinować ale nic nie złamałem bo ,,moje'' konto to nie było nawet ani razu się nie zalogowałem na to konto tylko znajomy jak mu pisałem i już sobie daruję pozdrawiam i dobrej zabawy wszystkim


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 24-04-2018 21:58

Ale składnie to Ty masz cudowną ^^
Czytałem 2 razy i dalej nie rozumiem o co chodzi.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 24-04-2018 22:28

Cytat:mailu tłumaczyłem i przyznałem tylko, że mail akurat mój był i tyle
Dobrze rozumiem że przyznajesz że dałeś komuś swój adres email? Więc użył fałszywych danych do rejestracji skoro to nie jego adres więc...

1.8. Użytkownicy używający fałszywych informacji podczas rejestracji lub zmiany ustawień osobistych będą mieli zawieszone konto

Im więcej piszesz i zdradzasz szczegółów tym bardziej się pogrążasz. Dziwne że tego nie rozumiesz. Nie Ty klikasz ale Ty masz z tego korzyści a konta są fikcyjne i służą tylko temu by Ci zasilać konto główne. Takie działania to multikonta obsługiwane przez najętych ludzi. Naciągasz dzięki temu staty, gdybyś to robił masowo oszukiwałbyś w konkursie itd.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-04-2018 07:16

(24-04-2018 22:28)rachman napisał(a):  Naciągasz dzięki temu staty, gdybyś to robił masowo oszukiwałbyś w konkursie itd.

Pilonek w jednym z maili sam również tłumaczył, że chciał podciągnąć wynik w "Obrotowym konkursie"... Jakby to miało być usprawiedliwienie.

Gość, nie rozumie również, że multikonto to nie tylko samo IP. Ja nawet nie biorę takich samych ip po uwagę i jasno tłumaczę, że to samo ip to nie łamanie regulaminu - więc nie każ mi sprawdzać tego, ponieważ ja sam mogę bez problemu mieć w swoim domu 5 różnych ip i 20 różnych adresów MAC. Nie rób ze mnie kolejny raz idioty. Druga sprawa - Twoje przekręty nie oznaczają, że coalco zawiera błędy - bo ich nie zawiera. Oszustwa jakie robiłeś są możliwe w każdym programie partnerskim oferującym prowizję. Trzecia sprawa - znów kłamiesz, ponieważ nie ma możliwości sprzedawania / kupowania od swoich kontrahentów surowców bezpośrednio - chyba, że wystawią najatrakcyjniejszą ofertę na giełdzie, ale wtedy inni ją łykną zanim ty zdążysz się przelogować na drugie konto.

PS. Otrzymałem od kogoś 300 FG, ale nie wiem od kogo. Mam nadzieję, że to nie łapówka Tongue


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 25-04-2018 08:43

A to gagatek.
Niestety to nieuniknione. Kolejni i kolejni będą próbować nie dać się złapać Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka