Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 01-08-2021 22:19

01.08.2021
Postaram się do tygodnia podsumować lipiec.
Tymczasem, odpalam projekt nr 5. Podobna koncepcja, tutaj jednak spora marża, niszowy produkt, trochę wykorzystam swoje stare, nieużywane strony. Zobaczymy, może być tak, że do tygodnia powiem: rzucam to Big Grin Eksperyment Smile
Na pytania w AMA odpowiem na dniach, trochę mniej czasu ostatnio.
Udanego tygodnia Smile!






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 04-08-2021 21:27

Jutro do południa postaram się podsumować lipiec i opisze co ostatnio robiłem, co robię i jakie są dalsze plany. Zapraszam Smile


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - itmaster - 05-08-2021 12:09

Widzę że często korzystasz z domen z historią. Uważasz że do jakiegoś nowego projektu zawsze lepiej poszukać jakieś używanej domeny (oczywiście z ciekawą historią, linkowaną itp.) czy zupełnie nową świeżynke?


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 05-08-2021 12:40

05.08.2021

No i cóż. 3 miesiące minęły. Czy to długo? Myślę że nie. Ale działo się...

Wszystko się przekręciło


...i to tak dosłownie Tongue
Życie prywatne, praca, dosłownie w każdym aspekcie coś się zmieniło. Czy to dobrze? Byłbym ignorantem, jeśli powiedziałbym, że nie. Zmiany są dobre w końcu, nie? Wink

LIPIEC


Liczę teraz Big Grin

Wszystkie projekty (1, 2, 4 - trójka dalej stoi) zarobiły w lipcu na czysto: ~6 031,9‬0zł


PRZYPOMNĘ CELE NA ROZDZIAŁ 5:
Cytat:- stworzenie całkowicie nowego źródła dochodu (od zera - produkt(y) + strony + marketing + blogi) - cały proces "on my own"
- 3000zł czystego dochodu minimum
- minimum 4 blogi promujące
- minimum 30 artykułów per blog
- całkowite zautomatyzowanie
- 6000zł czystego dochodu mimum po całkowitej automatyzacji (czyt. skalowanie).


No i takich sytuacji nie lubieeee Big Grin
Wiecie czemu?

Bo to projekty nie wykorzystały jeszcze nawet połowy swoich możliwości hej
Nie mówiąc już o projekcie nr 3 który dalej nie ruszył.


Właściwie to wzrost o ok. 100% w przeciągu miesiąca. 3 miesiące zajęło mi zrobienie 6000zł w miesiąc - podejrzewam, że dyszka to kwestia czasu. A to tylko poboczne projekty, które miały być "na waciki" Wink
W 2018 pisałem, że nie zamierzam iść na etat, w 2021 piszę, że JESTEM PEWIEN, że nie pójdę Big Grin

ŻYYYYYĆKO Heart
Możliwe, że po 20 sierpnia podsumuję wszystko, zakończę rozdział 5 i zacznę 6, ale możliwe też - że po prostu będę ten kontynuował. Z całą pewnością będą nowe cele. Smile

Dzięki za obserwowanie mordki!






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - Makabrycy - 05-08-2021 17:17

może gdzieś w tym wszystkim jest miejsce na mentoring w twoim wykonaniu ? a może już coś takiego robisz tyle ze przeoczyłem ... ?


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 06-08-2021 16:30

(05-08-2021 17:17)Makabrycy napisał(a):  może gdzieś w tym wszystkim jest miejsce na mentoring w twoim wykonaniu ? a może już coś takiego robisz tyle ze przeoczyłem ... ?

Nie nie, nie prowadzę Smile możesz pytać w AMA jeśli masz jakieś pytanko lub problem.


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 20-08-2021 16:14

ZAKOŃCZENIE ROZDZIAŁU 5


Tak jest Smile

Cele:

- stworzenie całkowicie nowego źródła dochodu (od zera - produkt(y) + strony + marketing + blogi) - cały proces "on my own" plus
- 3000zł czystego dochodu minimum plus
- minimum 4 blogi promujące plus
- minimum 30 artykułów per blog plus
- całkowite zautomatyzowanie plus
- 6000zł czystego dochodu mimum po całkowitej automatyzacji (czyt. skalowanie). plus


Mógłbym te projekty teraz zostawić jak są i żyć z tego przynajmniej przez najbliższy rok. Cały proces zajął mi 3 miesiące z hakiem.
Czy to dużo?


Myślę, że nie.


Ostatnie tygodnie mogliście zobaczyć zmniejszoną aktywność.
Czemu?


Wyciśnięcie jak najwięcej do dziś.


Zdecydowanie pozytywnym akcentem kończę ten rozdział, jednakże powiem wprost - jestem wykończony fizycznie i psychicznie.
Na jakiś czas za niedługo zamierzam się wylogować, odpocząć, wyluzować.


I tutaj nie będę zbyt długo czekał. Już zapowiadam rozdział 6, na koniec sierpnia albo początek września.
Co będzie w rozdziale 6? Jeszcze większe kwoty, więcej pracy, w trochę bardziej zrównoważonym trybie Cool



Dziękuję za obserwowanie! Miło było wrócić Heart szampan








RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ ZAKOŃCZENIE❤️ - paweuq - 21-08-2021 05:17

Produkty fizyczne czy wirtualne?


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ ZAKOŃCZENIE❤️ - mahuzz - 01-09-2021 14:20

ROZDZIAŁ 6

Tak jak zapowiadałem, zaczynamy rozdział 6.
Ja pierdziu, 140 stron dziennika - tym samym, ponad 5 lat od założenia go, prawie ćwiartka życia na forum. Fajnie to brzmi Big Grin


Cele:
- 10 000zł miesięcznie
- 15 000zł miesięcznie
- 20 000zł miesięcznie
- pełna automatyzacja do powyższych kwot
- stworzenie nowego projektu/projektów (więcej info wkrótce)
- F O R M A Ż Y C I A Cool
- P O D R Ó Ż E Cool


Pierwsze 3 cele finansowe - takie dosyć odległe jeszcze, ale realne. Mowa oczywiście o projektach, o których tu wspominam/będę wspominał.
Cel nr 4 - automatyzacja - chodzi o to, że jak będę zarabiał te 10-15k, to żebym nie musiał na to poświęcać więcej niż 3-5h tygodniowo. No, to będzie trudne, ale może się udać Big Grin
Cel nr 5 - więcej info wkrótce - coś jest robione już Wink
Cel nr 6 - forma życia. Już w którymś rozdziale to było Tongue Generalnie w wakacje 2017 wyglądałem najlepiej w swoim życiu. Fakt, że byłem też najchudszy, ale docięcie było Big Grin Za dzieciaka zawsze byłem bardzo chudy, potem trochę przytyłem. Nie jakoś bardzo, nie jestem ani nie byłem gruby Big Grin Tu się muszę pochwalić, od maja wyszedłem na prostą i powiedziałbym, że od tych 4 lat wyglądam teraz najlepiej. Mimo, że ostatni tydzień żłopałem najrozmaitsze alkohole, jadłem pizzę i kebaby Lol Myślę, że konsekwencja i już niedużo potrzeba do "jest git" Big Grin
Cel nr 7 - niezbyt wyszukane, niezbyt konkretne, ale jednak. Ostatnie 2 lata, mimo pandemii udało mi się zwiedzić nawet fajne części świata. Mimo szaleństwa pandemicznego, da się - zamierzam trochę popracować zdalnie w ciepłych krajach Wink


No to cóż, bez zbędnego gadania, trzymajcie kciuki Smile Ten rok mimo niedużych zawirowań w życiu prywatnym, jest jednym z najlepszych w moim życiu, niech więc ta passa trwa szampan






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - Muraszczyk - 01-09-2021 20:33

Cytat:Ja pierdziu, 140 stron dziennika - tym samym, ponad 5 lat od założenia go, prawie ćwiartka życia na forum. Fajnie to brzmi

Gratuluję! Sam swojego czasu prowadziłem dziennik, dobrnąłem do 20 stron na przestrzeni ponad 2 lat, więc wiem, ile znaczy powyższy wynik.

Bardzo ciekawe cele, będę zaglądał, powodzenia! : )