Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - koseksdf - 05-03-2014 22:40

(05-03-2014 22:16)szamus200 napisał(a):  Dlaczego kosek jest moim opiekunem konta a jednocześnie jest najlepiej zarabiającym userem?
ROzumiem, że jest on z administracji?

Już pisałem, jestem moderatorem, pomagam użytkownikom ogarnąć temat, czy doradzic gdzie reklamowac, jak, pomagam w róznych kwestiach Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 05-03-2014 22:59

kosek szkoda tylko że nie da się do ciebie dobić i nie odpisujesz chociaż czuje co musi twoja skrzynka przeżywać Sad


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 05-03-2014 23:14

(05-03-2014 20:52)pireq napisał(a):  DO ADMINISTRACJI HOTCASH
Może i serwis to macie fajny i wypłacalny ale to szczyt chamstwa, żeby osoby które są już podpięte pod kogoś przepinać na inną osobę...
Staram się pomóc wszystkim i poświęcam na to sporo czasu dziennie a taki szczeniak zarobi najpierw dzięki mnie a potem poleci zrobić w balona kolejnego mentora.
ŻENADA żeby tak traktować osoby, które tworzą wam armie na których zarabiacie.
Pozdrawiam

My również staramy się pomóc wszystkim i dlatego przepinamy refów jeśli tylko nas ktoś o coś takiego poprosi. Jeżeli użytkownik prosi o przepięcie pod innego polecającego to znaczy że ma problem z zarabianiem, a my chcemy mu pomóc podpinając go pod inną (przez niego wskazaną) osobę. Opcje przepinania poleconych omówimy w najbliższym możliwym czasie. Postaramy się wymyślić sposób, z którego wszyscy będziemy zadowoleni.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - JustinTime - 05-03-2014 23:17

Jeśli ktoś jest chętny mi pomentorować to proszę o pw.

Na firesie zarobione miałem prawie 5k ale "poważnie" nisze wypalone Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - allout - 05-03-2014 23:18

Czy jest już download i video?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 05-03-2014 23:23

(05-03-2014 23:18)allout napisał(a):  Czy jest już download i video?

Dodaliśmy wczoraj program Live Stream. Nad plikami pracujemy


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - dandanielo - 05-03-2014 23:27

codzieennie obiecujecie subskrypcje sms i dalej nic nie ma .


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cokieee - 05-03-2014 23:32

Jeny świetni jesteście! super że można dodawać własną grafikę w Streamie <3 osom naprawdę, tylko szata graficzna jest nie po mojemu ale ok Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 05-03-2014 23:37

Serwis na prawde świetny, tak jak pisałem wcześniej. Pozostaje kwestia subskrypcji sms - wtedy będzie to już mój jedyny serwis którego używam Idea


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cokieee - 05-03-2014 23:48

1 godzina
[Obrazek: ppppppppppppppp.jpg]