Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! (/Temat-Przybij-piatke-i-zarabiaj-z-HAUKA-na-HighCash-org-64354)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - mupetek02 - 05-11-2013 16:41

Zarejestrowałem się z twojego reflinka mam nadzieje ze trochę mi pomożesz w rozkreceniu biznesu bop sam nie wiem co i jak i gdzie wysysłac aby ludzie korzystali..


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - lukasz0691 - 05-11-2013 17:44

napisanalem PW i email ... czekam na odpowiedz


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 08-11-2013 22:22

Piszcie jak coś na maila, ponieważ tutajk rzadko bywam Smile


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - mupetek02 - 11-11-2013 08:24

Po prostu brakuje mi słów...
Jestem bardzo zawiedziony postawa tego użytkownika niby oferuje jakąś pomoc a tak naprawdę trzeba sobie radzić samemu zdążyłem już międzyczasie uzyskać ~3$ a mimo to też nic. Koleś wylatuje z tekstami typu "wszystko w swoim czasie" , "nie wiem czego ode mnie oczekujesz" no ludzie bez przesady
jedyne czego żąłuję to to że zostałem twoim poleconym mogłem spokojnie zostać poleconym innej osoby..
nie polecam.


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - HAUKA - 19-11-2013 18:39

(11-11-2013 08:24)mupetek02 napisał(a):  Po prostu brakuje mi słów...
Jestem bardzo zawiedziony postawa tego użytkownika niby oferuje jakąś pomoc a tak naprawdę trzeba sobie radzić samemu zdążyłem już międzyczasie uzyskać ~3$ a mimo to też nic. Koleś wylatuje z tekstami typu "wszystko w swoim czasie" , "nie wiem czego ode mnie oczekujesz" no ludzie bez przesady
jedyne czego żąłuję to to że zostałem twoim poleconym mogłem spokojnie zostać poleconym innej osoby..
nie polecam.
Dopiero do tego dotarłem Smile Mnóstwo ludzi skorzystało z mojej pomocy, raczej nikt nie miał powodów do narzekania i Ty nie powinieneś mieć.
Chciałeś ode mnie dostać niszę. Spoko, powiedziałem że warunkiem jest założenie własnego bloga. Oczywiście nie zazstosowałeś się do tego. Jak widać ciężko Ci dogodzić a naprawdę nie muszę tego robić
Odbyłem z tym użytkownikiem krótką rozmowę. Nie wykazywał za bardzo zaangażowania, więc ja też nie będę nadskakiwał. Wymagasz bym napisał Ci wypracowanie co powinieneś robić? I tak połowy byś nie zrozumiał bo nauczenie się wszystkiego zabiera trochę czasu Smile Jak wuidać są na świecie tacy malkontenci co chcą mieć wszystko na tacy.=a i tak będą narzekać. Bo mentor to tylko osoba która może jedynie ukierunkować


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - milly93 - 24-11-2013 10:46

Ktoś wie czy Hauka, ma czasem status dostępny na gg?


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - acrossv13 - 25-11-2013 18:09

@up
Ma nieprzeszkadzać Smile


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - zarabiający30 - 26-11-2013 23:46

Ja się zarejestrowałem w highcash chcę zarabiać .


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - asiorek - 27-11-2013 14:11

Ja również dla hanuki Big Grin


RE: Przybij piątkę i zarabiaj z HAUKĄ na HighCash.org! - Matty094 - 27-11-2013 19:40

(11-11-2013 08:24)mupetek02 napisał(a):  Po prostu brakuje mi słów...
Jestem bardzo zawiedziony postawa tego użytkownika niby oferuje jakąś pomoc a tak naprawdę trzeba sobie radzić samemu zdążyłem już międzyczasie uzyskać ~3$ a mimo to też nic. Koleś wylatuje z tekstami typu "wszystko w swoim czasie" , "nie wiem czego ode mnie oczekujesz" no ludzie bez przesady
jedyne czego żąłuję to to że zostałem twoim poleconym mogłem spokojnie zostać poleconym innej osoby..
nie polecam.

Sorry ,że ja nie w temacie ,ale musiałem to napisać.
Co ty myślisz ,że mentor jest od dawania nisz i będziesz miał wszystko na cacy.
Żeby mieć jakiś efekt to trzeba się wziasc do roboty i poszukać nowych nisz .
Mentor tak naprawdę powinien cię nauczyć :

- szukania nowych/wartościowych nisz ( nie mylić z dawaniem)
- Pozycjonowania stron internetowych
- Pozycjonowania filmów
- Pomoc w tworzeniu hacków np. w VB
- Pluginy WP, dodatki zwiększające konwersję itp.
- i wiele innych zagadnień związanych z PPA.

Jak ty masz takie podejście do PPA to powodzenia ci życzę w dalszym zarabianiu Jerk2