Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Ropsont - 12-11-2012 16:03

GIT cały czas jest w kontakcie z użytkownikami, przestańcie siać niepotrzebnie panikę. Jak ktoś chce się skontaktować, to może przez jego GG: 42280445

Użytkownik cały czas odpisuje, mam nadzieję, że to nieporozumienie szybko się wyjaśni.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - CooKiesx1 - 12-11-2012 19:57

Ok witam ponownie, tak na przyszłość dla "dorosłego" użytkownika Killera ile Ty gnoju masz lat żeby pierdolić głupoty ?

Wiecie jakiego bana dostałem ?

Twoje konto jest zbanowane. Powód bana: dorośnij
Ban zostanie zniesiony: 05-12-2013, 02:51 PM



Tak dla Ciebie na przyszłość dorosłem. Dorosłem gdy moi rodzice zmarli, nie siedzę jak Ty na na utrzymaniu rodziców jak to zwą "darmozjad" tylko myślę o sobie mam na utrzymaniu własny dom, siebie trzeba z czegoś żyć i się utrzymywać, a nie schodzić rano wpierdalać z lodówki żarcie za rodziców pieniądze i siedzieć na kompie od 8 do 22 w Twoim wypadku, rozumiem że masz braki, może koledzy Cię gnębią może Cię trollują w realnym świecie ale to nie znaczy że mimo swojego nic nie wartego sup moda możesz robić co chcesz... tak jak użytkownik Majka napisała tak poświęciłem 300 zł bo dla mnie każda złotówka jest warta, i dziękuje Majka za Twoją wypowiedz. Bo dla mnie to jest dużo i na każdą złotówkę muszę zapierdalać własnymi rękami.

Co do użytkownika GIT, napisałem do niego na e-maila po 5 minutach otrzymałem odpowiedz i mam z nim ciągły kontakt, gdyby chciał wyjebać każdego który zainwestował swoje własne pieniądze już dawno miałby wyjebane w sumie sam bym to zrobił po banie, bo z jakiej racji ja miałbym się starać skoro z góry zostałem zbanowany ? jego interes jest w tym aby się tłumaczyć ? raczej nie ban nara i cała wina idzie na naszego sup moda "Killera" podkreślam dojrzałego, który pewnie nie jednego wkurwił, ale ja jestem taki że lubię swoje 5 groszy włożyć, najlepsze jest to że mimo iż dostał bana jak to nasz szanowny admin ujoł "nie mam teraz czasu" nie masz? to z jakiej cholery ktoś ma się tłumaczyć ? Twoje forum Twoja sprawa. to Ty zrobiłeś błąd i to Ty wyjebałeś użytkowników nie GIT, bo On wypłacał, tyle odemnie pozdrowienia od niedorosłego CooKiesa.

Ps, założenie konta na forum to dla mnie 2 min, więc możecie banować ile chcecie pozdrowionka !!!


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 12-11-2012 20:02

Nierozumiem ludzi ktorzy tutaj sie spierajaa z adminem przeszukalem google i nie ciekawiee too wygląda udowodniono mu wiele oszustw a wy nadal swoje, chcecie robic biznes zz kims takim prosze bardzo, alee potem placz doo kogo ja przed tranzakcja poprosilem oo skan dowodu wiec jak ktos bedzie mial problem too prosze o pw. Jezeli narazie wyplaca to sie cieszcie, ale czlowiek zz taka opinia niepowinien tutaj sie reklamowac a admin dobrze zrobil, niektorzy sa chytrzy ii moga stracic niz zyskac, takie mam zdanie bedac oszukanym 2 razy, tymm razem zachowałem spokoj odczekalem pare dni ii sie oplacilo.
1. Bukmaherka to ryzykowna gra czy dawanie pewnego zysku npp.mi 80%zysku nie jest podejrzane?
2. Koles ma status oszusta na 7 forachh, allegro, 12 stron internetowych,
jak too dla was malo to, to prosze przedstawic logiczny argument niz tyko to ze wyplacil paru osobom,
a pana konrada ostrzegam ze w koncu moze trafic na kogos kto nie odpusci ,aa wtedy skonczy siee to niewesolo pozdrawiam i zycze innym zwrotu kasy


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Deotho - 12-11-2012 20:03

CooKiesx1, popieram, ale za zakładanie kont wystarczy, że Cię do Abouse zgłoszą i pożegnasz się z internetem(blokada) + kara pieniężna więc nie radziłbym.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - diabloo07 - 12-11-2012 20:05

Może sobie płacić, ale fałszując screeny pokazał, jakim jest niedojrzałym dzieciakiem, którego jarają takie rzeczy i np. ja nigdy nie powierzyłbym mu swoich pieniędzy.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - duzypawel - 12-11-2012 20:07

po co drążyć temat?

1. po co nabijanie postów o tym, że podrobienie screena to oszustwo? zostało to już powiedziane, wykryte i skrytykowane więc po co ciągnąć temat? Tym bardziej ludzie którzy nie powierzyli mu żadnej złotówki? Nie ufasz mu to nie przelewaj mu pieniędzy ale przestań offtopować na temat tego jak wielkim oszustwem jest podrobienie screena.

2. bez sensowne bany, niepotrzebne nerwy. W czym ma pomóc ban dla GITa? Bo w kontakcie z nim raczej nie pomaga Smile Miło z jego strony, że utrzymuje z ludźmi kontakt przez maila i cały czas wypłaca Smile

3. gratulacje dla nieomylnego Killera Smile rozejrzyj się to może jeszcze komuś dasz bana. Mama będzie dumna.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 12-11-2012 20:08

Niektorzy wplacili pieniadze i maja prawo do dyskusji, a zdanie innych nie zaszkodzi


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - duzypawel - 12-11-2012 20:15

Ja np wpłaciłem i jakoś nie rzucam mięsem. Rozmawiałem z GITem, wyjaśnił sytuację i nie ma co srać żarem. Jak ktoś wpłacił to na pewno dostanie zwrot. Jak ktoś nie wpłacił i mu nie ufa to niech nie wpłaca - o czym dyskutować?


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - CooKiesx1 - 12-11-2012 20:16

Ok spam rozumiem, dam wam przykład: http://zarabiam.com/Temat-sprzedam-wyswietlenia-banera-w-manual-surf-60360

10 postów na dzień by odświeżyć ? to jest chore tylko po to by nabić sobie nic nie wartego albo może nic nie znaczącego posta, tu się zgodzę spam dekady... Sam napisałem w temacie po co odświeża xxxx razy skoro temat jest widoczny na 1 stronie i każdy go widzi, ale oczywiście post został usunięty bez żadnego ale... no ale co tu poradzić... mniejsza z tym.

Tak owszem może GIT kiedyś kogoś ojebał, ale nie mów że Ty jesteś święty było to 5 lat temu, ludzie się zmieniają, pewnie nikt z was nie podjebał nigdy kasy od mamy czy od taty z portfela, ludzie 70% użytkowników z tego forum to same dzieciuchy nie mają zielonego pojęcia o życiu, i czy byś miał racje czy nie będą dupe podlizywać...

CooKiesx1, popieram, ale za zakładanie kont wystarczy, że Cię do Abouse zgłoszą i pożegnasz się z internetem(blokada) + kara pieniężna więc nie radziłbym.

Taaa, może jeszcze Ci mikołaj na święta wielkanocne przyjdzie ?


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 12-11-2012 20:26

Czyli nikt nic o zyciu niewie, aa oszustwo sprzed 1.5 roku a nie 5 to nic oszust zapewnia mnie ze odda kase jest wiarygodne, ja czekam na kase od 2dni i mam jeszcze czekac 2dni robi sie coraz bardziej wiarygodnie, ale badzmy dobrej mysli pewnie oszukiwanie przez 5 lat mu sie znudzilo i akurat teraz odda tyle mam do tematu