Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Złodziej (/Temat-Zlodziej-23620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- oscypek193 - 27-07-2008 22:09

mjs17 napisał(a):zobaczymy czy w ogóle sprawa się wyjaśni :-) oscypek193 strona nie działa ale to akurat mnie nie obchodzi tak już się skompromitowali i może teraz jest kolejny raz

Tak, ale popatrz na to że FoxCash został shakowany jakiś czas temu, a większość z nas miała tam konto. Jak wiadomo haker niby dobrał się do bazy, a włamania na konta pojawiły się po tym włamaniu na FoxCash. Co o tym sądzicie?


- BizNET - 27-07-2008 22:09

Cytat:Dobra, nie ma się co bawić, każda osoba, której włamano się na jakieś konto, powinna zgłosić to na policję. I to bez rozważań typu czy zajmą się tą sprawą czy nie.
Nikt w sieci nie jest anonimowy (jak się niektórym wydaje).

Zawsze to powtarzam ale chyba jednak lenistwo bierze górę. :-( Zapewne ten ktoś nieźle przejechał by się. Ja bym sobie chętnie zrobił wycieczkę ale tak się składa że nie miałem przyjemności zostać okradzionym 8-)

PS. Jeśli chodzi o evolucję przyłapałem go kilka (naście) dni temu jak przechwycił dane naszych userów (chodzi tu o IP oraz Cookies) o zezwolenie nie zapytał mnie a gdy zapytałem dlaczego pisał że sprawdza pewnego usera. Jednak do końca nie możemy być pewni po co tak naprawdę były mu nasze cookies


- oscypek193 - 27-07-2008 22:16

czyli zdrajca w naszych szeregach?
Oczywiście nic nie sugeruję.

A co do evolucji, można wiedzieć jak go przyłapałeś?
A i jak dobrał się do cookies skoro cookies są trzymane na kompie usera a nie serwie?


- Kolekcjoner - 27-07-2008 22:17

Cytat:PS. Jeśli chodzi o evolucję przyłapałem go kilka (naście) dni temu jak przechwycił dane naszych userów (chodzi tu o IP oraz Cookies) o zezwolenie nie zapytał mnie a gdy zapytałem dlaczego pisał że sprawdza pewnego usera. Jednak do końca nie możemy być pewni po co tak naprawdę były mu nasze cookies

Wierzysz mu na 100% ? Chce sprawdzić jednego usera... Phi... Kradzież bazy danych po to, aby sobie kogoś poszukać jest oszustwem!


- BizNET - 27-07-2008 22:25

znaczy się w profilu miał obrazek skonfigurowany tak by wysyłał ip i ciastka na swój serw po czym zapisywane było w pliku txt. Używał do tego funkcji you dzięki czemu wie czyje dane IP i Cookies jest na podstawie Waszych nicków!

nie chcę nic sugerować, napisał że chce sprawdzić jakiegoś usera.


- darger1 - 27-07-2008 22:34

to napewno on ,jezeli tak robil.Jak sie ma ciacha to sie ma haslaBig Grin


- oscypek193 - 27-07-2008 22:35

BizNET napisał(a):znaczy się w profilu miał obrazek skonfigurowany tak by wysyłał ip i ciastka na swój serw po czym zapisywane było w pliku txt
A jak tego dokonał? On ma dostęp do serwa tego forum?

darger1 napisał(a):to napewno on ,jezeli tak robil.Jak sie ma ciacha to sie ma haslaBig Grin
Bez dowodów takich konkretnych nie można nikogo osądzać, ale nie zaprzeczam, że jego poczynania mi się zaczynają nie podobać


- darger1 - 27-07-2008 22:53

Zeby ukrasc ciacha nie potrzebny jest dostep do serwa tego forum,mozna nawet to zrobic przez shoutboxa. Pytanie do okradnietych: macie to samo haslo do forum i buxa?


- Guest - 27-07-2008 22:59

darger1 napisał(a):Zeby ukrasc ciacha nie potrzebny jest dostep do serwa tego forum,mozna nawet to zrobic przez shoutboxa. Pytanie do okradnietych: macie to samo haslo do forum i buxa?
Bez jaj panowie, jakby wszystko było takie łatwe to kto by trzymał kasę na internetowych bankach?


- darger1 - 27-07-2008 23:06

Co ma bank do tego?Ja tylko powiedzialem ze MOZNA nawet przez SB to zrobic, nie na kazdym .Jak mi sie bedzie chcialo to nagram filmik jak to robie.