Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! (/Temat-Restock-w-HotPrizes-pl-z-okazji-zakonczenia-dzialalnosci-portalu-141027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Królik524 - 18-12-2016 10:25

Pozostaje tylko czekac Wink w niedzielę oni tez chcą odpocząć

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - aero2 - 20-12-2016 11:47

Doładowali telefon, dziękuję.Wink


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Królik524 - 20-12-2016 13:14

A ja nadal czekam Sad

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - rayden - 20-12-2016 13:17

Ja wniosek wysłałem i również czekam. Mam nadzieję, że jeszcze przed świętami pieniążki będą Huh


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Królik524 - 20-12-2016 13:25

Tez mam nadzieję ze telewizorek przed świętami będzie w moich rączkach ale kto wie. Moze maja dużo pracy i sie nie wyrobią.

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - rayden - 21-12-2016 13:11

Do mnie właśnie dzisiaj doszedł przelew Huh


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Królik524 - 21-12-2016 14:18

Moja juz wysłana Smile Huh Dzięki Leaders!
Sprawdźcie swoje mail-e jest tam ciekawa wiadomość od "Biura Leaders" Smile


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - twardy - 21-12-2016 14:20

U mnie tez przelewik na koncie Smile Lol


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Kryspin - 21-12-2016 14:42

to w końcu jak się wygrało gadżety trzeba wysyłać dane? żaden mail nie doszedł do dziś

Drodzy Restockowicze!

Znaczna część nagród z ostatniego restocku została już do Was wysłana. Cześć z Was jednak wciąż nie odpowiedziała nam na emaila odnośnie nagrody - bardzo prosimy o sprawdzenie Waszych skrzynek, czy czasem email się Wam nie zawieruszył bez odpowiedzi.

Nagrody, które są już "dograne", ale jeszcze nie wyszły - wyjdą częściowo jeszcze przed świętami, a częściowo już po.


RE: Restock w HotPrizes.pl z okazji zakończenia działalności portalu! - Koja - 21-12-2016 15:09

Jeśli wygrałem karte paysafecard to coś musze wysyłać ? Żadnego maila wcześniej nie dostałem.