Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 30-03-2016 15:44

Podobno ma byc payza? Bardziej oplacalny bedzie dotpay czy wlasnie ta payza? Bo zastanawiam sie czy wplacac przez dotpay czy jednak poczekac jak wejdzie ten procesor platniczy do programu


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 30-03-2016 16:31

Ja osobiście używam Karty VISA i jestem zachwycony.

Polecam dla każdego oglądać te wideo, jeśli chodzi o te matryce w FutureNet
Efekty Gwarantowane Smile






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 31-03-2016 07:34

Ja uzywam Dotpay w platnosciach Big Grin

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 31-03-2016 08:52

(31-03-2016 07:34)tomek019 napisał(a):  Ja uzywam Dotpay w platnosciach Big Grin

tapnięte
No ja tez zastanawialem sie na dotpay Smile liczyles moze ktory bedzie najbardziej oplacalny i taki w ktorym pozniej bedzie mozna wyplacic kase na konto bankowe?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 31-03-2016 10:03

Ja zauwazylem, ze taniej jest przy wybraniu platnosci karta, przekierowuje do Dotpay i tam mozesz wybrac normalnie przelew Smile Przynajmniej w przypadku MasterCard. Jak normalnie dalem Dotpay od razu wieksza prowizja wiec wplacalem w teb sposob. Moment i matryce kupione.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 31-03-2016 10:54

Duza byla roznica?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 31-03-2016 13:29

Osoby które już są w Futurenet na pewno dostały na e-maila newsletter od firmy.
Dla tych którzy się jeszcze zastanawiają czy warto z nami zarabiać lub go po prostu przeoczyli wklejam tutaj jego treść - jest to ostatni newsletter przed startem FutureAdPro:

Program FutureAdPro przejmuje strukturę która posiadasz w FutureNet.
Jeżeli postanowiłeś zostać użytkownikiem programu FutureAdPro, będziesz w nim dysponował tym samym teamem, co w FutureNet. Będzie też funkcjonowała taka sama struktura poziomów. (Uni Level)

Pierwsze rozliczenie prowizji od inwestycji Twoich Partnerów 7 dni po wystartowaniu FutureAdPro.
Aby uzyskać w programie FutureAdPro prawo do prowizji, należy posiadać przynajmniej jeden aktywny pakiet reklamowy „AdPack”.
Jednak teoretycznie i w praktyce może się zdarzyć, że któryś z partnerów Twojego Teamu, kupi swoje pakiety PRZED TOBĄ. W taki przypadku stracisz prowizję. Aby tak się nie wydarzyło wprowadziliśmy następujące rozwiązanie: Pierwsze rozliczenie prowizji nastąpi 7 dni od startu FutureAdPro. W ten sposób nie będzie miało znaczenia, czy swoje pakiety kupisz już 3 minuty po starcie, czy dopiero ostatniego siódmego dnia.Zostaniesz zakwalifikowany do prowizji swojego teamu.
PO 7 DNIACH rozliczenia prowizji będą odbywać się w W CZASIE RZECZYWISTYM.


W FutureAdPro dozwolona tylko JEDNA POZYCJA na jedno domostwo.
UWAGA, UWAGA: Każdy uczestnik programu FutureAdPro musi wiedzieć, że na jedno gospodarstwo domowe może przypadać tylko jedno konto / jedna pozycja.
Ten warunek jest też szczególnie wyszczególniony w regulaminie.
Informujemy, iż w przypadku działania niezgodnego z zasadami regulaminu zostaną zamknięte wszystkie konta naruszające powyższy zapis regulaminu.

Platforma społecznościowa FutureNet
W przypadku platformy społecznościowej FutureNet nie ma oczywiście powyższych ograniczeń.

Po rejestracji nie ma możliwości wprowadzenia zmian w Friends Tree (Matryce 10 – 1.000 dolarów)
UWAGA, UWAGA: Weź pod uwagę, że możesz zarabiać pieniądze tylko w tych Matrycach które sam posiadasz. Przykładowo jeżeli masz upgrade w wysokości 10 dolarów, a Twój partner (frontliner lub partner na dalszych pozycjach) wykupił pozycję 25 dolarów, to tracisz tego partnera w matrycy 25 dolarów. To samo dotyczy wszystkich pozostałych pozycji. Jeśli jesteś w matrycyo wartości 100 dolarów (EXCLUSIVE), a ktoś z Twojego Teamu wykupił pozycję SAPPHIRE z 500 dolarów lub ROYAL, to tracisz tego partnera w tych dwóch matrychach (500 SAPPHIRE, 1000 ROYAL). Zdecyduj więc jak najszybciej, na ile poważnie chcesz się zaangażować w Busines z FutureNet aby nie tracic należnych Ci prowizji.
Każdy, kto wystartuje w FutreAdPro, będzie automatycznie osiągał poszczególne pozycje w matrycach od pozycji MEMBER do pozycji ROYAL włącznie zgodnie z planem marketingowym FutureNet. LEPIEJ jednak będzie, jeśli jak najwcześniej aktywujesz te pozycje.
Ponadto powinieneś mieć świadomość, że po rejestracji, w przypadku błędów ze sponsorem, nie będzie możliwości wprowadzenia żadnych zmian w matrycach.
Dlatego koniecznie pamiętaj, żeby zarejestrować się u odpowiedniego sponsora.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 31-03-2016 14:29

Wiec przykladowo Ty jako lider (frontliner) masz wykupioną matryce za 25 a ja nie to trace Ciebie jako partnera i calą Twoją grupe i ewentualnych spadochroniarzy? Prosze wytlumacz to mi Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 31-03-2016 14:36

kostek880

Zobacz

Przykładowo jestem twoim Sponsorem

ja mam zakupioną matryce za $50,a ty sobie kupujesz za $100, to w tej za $100 i w wyższych tracę ciebie z prowizji w tych matrycach.

Sponsor musi być wyżej od refferala, jeśli chcę otrzymywać wszystkie prowizje za jego aktywność w FutureNet .

Ps. Jeśli źle prawie, to proszę mnie poprawić Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 31-03-2016 14:44

A odwrotnie? Czyli Ty masz wykupioną za100 a ja za 50?