Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] (/Temat-Wybory-2015-Na-kogo-zaglosujesz-ankieta-122460)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - NowyWymiarSMS - 24-10-2015 11:27

(23-10-2015 12:43)FireMedia napisał(a):  
(23-10-2015 12:03)NowyWymiarSMS napisał(a):  A ja zagłosuję na KORWINa, jako JEDYNY od ponad 20 lat nie zmienia swoich poglądów, i co najważniejsze dla mnie, mówi wprost co go boli(czasem za bardzo ale to u niego mi się podoba) i nie recytuje tych śmiesznych wierszyków partyjnych.Niestety dużo ludzi odbiera Korwina jako pajaca właśnie dlatego, że po prostu mówi jak jest.Ludzie sa przyzwyczajeni do 2 zakłamanych partii jakimi są PO i PIS, to co im tvn pokaże w to uwierzą, jak powiedzą, ze pis to zło to ludzie nie zagłosują na Korwina bo "dzięki sondażom" już wiedzą że i tak do sejmu nie wejdzie wiec to głos "stracony" tak więc dopóki ludzie nie sięgną po rozum w Polsce lepiej nie będzie.

brak logicznego myślenia to choroba XXI wieku w Polsce..niestety.

Ja wierze że wejdzie i będzie miał te minimum 7%, w końcu nie było Hitlera Jerk

Na Korwina nie powinno się głosować z kilku powodów:
1) to potencjalny koalicjant pisu
2) on jest przeciwko Unii Europejskiej, czyli nie chce aby Polacy:
- dostawali dopłaty dla rolników
- dostawali dofinansowania, czyt brak dróg, stadionów i 90% innych inwestycji w infrastrukturę, brak kasy na założenie firmy
- jeździli po Europie bez wiz, paszportów, kontroli granicznej
- mieli zasłonę przed agresywną Rosją
Trzeba być po prostu albo ślepym albo głupim, żeby widząc skok cywilizacyjny jaki jest od 10 lat i być przeciwko Unii.
Korwin zastałby Polskę murowaną a zostawiłby drewnianą...

No i bardzo dobrze, że nie chce UE, UE dla mnie to tylko Niemcy i Francja, reszta ma robić to co im każą i tyle, chyba nie muszę przypominać o imigrantach?Chyba, że chcesz mieć takich sąsiadów, którzy wzbogacą Cię kulturowo Smile Teraz rząd zapewnił "IM" lekarza bez kolejek, dla Ciebie to jest w porządku?

A do Twojego odniesienia :
"Trzeba być po prostu albo ślepym albo głupim, żeby widząc skok cywilizacyjny jaki jest od 10 lat i być przeciwko Unii." to się nie wypowiadam...Polsce właśnie jest potrzebna taka rewolucja i wierze, ze to się kiedyś stanie.

No chyba, ze chcesz być nadal Sex przez obecny rząd.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Scoobyx - 24-10-2015 11:30

"Po wyborach nie będą się z nas śmiać, po prostu nas oleją" Smile


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - alfonsPL - 25-10-2015 14:05

Wiecie co dzisiaj zrobić Lol impreza

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTQ--RcFOHCXcoYfHoxYF9...ra-SfE52Rg]


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - mikolaj90 - 25-10-2015 14:27

(24-10-2015 09:37)mikolaj90 napisał(a):  Panowie jeśli zaznaczę X-em mojego kandydata z listy numer ''for'' ale do senatu nie zaznaczę nikogo to głos jest ważny? Bo z Partii K....N nikt nie startuje do senatu. Proszę wytłumaczcie mi to :-) Miłego dnia.
Ktoś wie??


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - szykiryki - 25-10-2015 14:32

Raczej wazny, to dwie osobne karty.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Artinesse - 25-10-2015 14:33

Chyba nic się nie stanie jak nie zaznaczysz z tego względu że to są dwie odrębne karty.

Ja byłam zagłosowałam Big Grin
oczywiście KORWiN


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Rav656 - 26-10-2015 02:09

Korwin to miał głosy chyba tylko użytkowników tego forum ;D


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - daniel42na - 26-10-2015 02:14

Głosów było sporo, ale frekwencja była też niemała, więc wyszło jak wyszło. Po podliczeniu głosów zagranicznych 5% może wskoczyć.
Jak widać sekta wygrała ze wszystkimi partiami politycznymi. Rolleyes


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - napstar - 26-10-2015 04:40

Jestem bardzo ciekawy jak będzie z tymi 5% u KorwinaBig Grin


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - explrlz - 26-10-2015 06:41

módlmy się o to bo podobno PiS ma mieć ponad 50% mandatów w Sejmie!!

http://m.niezalezna.pl/72284-wybory-parlamentarne-2015-wielkie-zwyciestwo-pis-kukiz-15-i-nowoczesna-w-sejmie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka