Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! (/Temat-MyLead-poszukujesz-mentora-Nauczamy-zarabiania-120234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - szmklo - 25-10-2018 10:43

szukam dobrego mentora - jestem zielony Smile


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - EfectiveWork - 25-10-2018 10:47

Zdecydowanie CZAQ


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - lessterek - 25-10-2018 11:28

szukam mentora mam spore doświadczenie w zarabianiu przez internet, ale miałem sporą przerwę. Potrafię tworzyć strony www , landing page itd.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Czaq - 25-10-2018 11:47

(25-10-2018 11:28)lessterek napisał(a):  Szukam mentora mam spore doświadczenie w zarabianiu przez internet, ale miałem sporą przerwę. Potrafię tworzyć strony www , landing page itd.

Zapraszam do rejestracji w Mylead i kontaktu ze mną Cool


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - TestBiznesu.pl - 28-10-2018 14:04

Szukam mentora. Doświadczenie w zarabianiu mam dosyć spore, jednak chciałbym zacząć zarabiać również w ten sposób. Jestem w stanie oddawać od 10 do nawet 25% zarobionych środków, jeśli wynagrodzenia będą na wyższych poziomach ( min. 500zł i więcej na miesiąc )


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - MyLead.pl - 28-10-2018 16:20

Cześć @[TestBiznesu.pl],
absolutnie nie będziemy zabierać Ci żadnego procentu od Twoich zysków. Koniecznie odezwij się do nas, chociażby poprzez nasz serwer Discord, znajdujący się TUTAJ. Dostępny jest tam specjalny kanał - #mentoring, gdzie uzyskasz pełne wsparcie. Smile


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Karos94 - 11-12-2018 11:51

szukam mentora jestem świeży w tym temacie i chętnie posłuchałbym rad od doświadczonego użytkownika.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - MyLead.pl - 11-12-2018 13:08

Cześć @[Karos94],
trafiłeś w dobre miejsce. Mamy mentorów, którzy mogą Ci pomóc w zarabianiu. Zacznij od założenia konta na MyLead i przejścia przez wstępne szkolenie, które przedstawi Ci najważniejsze informacje. Następnie zerknij na vademecum, które również Twoją wiedzę powiększy i pozwoli zrozumieć podstawowe aspekty. Posiadając już takie podstawy, możesz zgłosić się na naszych mentorów na Discordzie, dostępnym TUTAJ, gdzie czekają oni na Ciebie.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - snajper520 - 08-01-2019 19:00

Poszukuję mentora, szybko przyswajam wiedzę, jestem sumienny, rzetelny i gotowy odstąpić odpowiedni % od zarobków, ponieważ zależy mi aby te zarobki były - jakiekolwiek - od czegoś trzeba zaczać. Jestem gotowy na krótką jak i długą współpracę. Proszę o PW. Smile


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - MyLead.pl - 08-01-2019 20:25

Cześć @[snajper520],
odezwij się do nas, najlepiej poprzez serwer Discord, dostępny TUTAJ. Pomożemy Ci! Smile