Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki (/Temat-Dziennik-telemarketera-wyzwolenie-z-lancuchow-sluchawki-117698)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 13-10-2015 01:12

Temat uważam za zamknięty, fajnie było Tongue


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 17-12-2015 23:20

A co mi tam, ciach!

[Obrazek: a_co_mi_tam.jpg]

Bam!

250 rejestracji w mojej liście mailingowej / Od wczoraj 8 poleconych

[Obrazek: a_co_mi_tam_2.jpg]

Sru!, wypłaty

[Obrazek: a_co_mi_tam_3.jpg]


Uszanowanko~


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 28-12-2015 12:22

Apdejt.

[Obrazek: reffy2.jpg]

Ponad 600 osób w mojej liście mailingowej.

[Obrazek: reffy_3.jpg]

W sumie 45 poleconych.

[Obrazek: reffy1.jpg]

kthxbye


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - dzejkobs - 06-01-2016 18:05

@[Darqus] I co tam u Ciebie słychać? Jak postępy? Smile


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 08-01-2016 16:12

A bardzo dobrze, czekam aż dobiję do 10 000$ obrotu i 50 poleconych zanim zaktualizuję Smile

Ostatni raz dzwoniłem do klientów w listopadzie, także można powiedzieć że "wyrwałem się z łańcuchów słuchawki". W związku z tym planuję nowy dziennik założyć, to będzie coś czego jeszcze nie było, bo będzie w 100% transparentny, żadnego ukrywania nisz czy sposobów reklamy Smile


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Zawadson - 08-01-2016 19:18

A jak relacje z kobietami?


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Bordo - 08-01-2016 20:26

daj znać w tym wątku, gdy zaczniesz prowadzić nowy dziennik Wink


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 08-01-2016 22:44

Z kobietami idealnie, a raczej z kobietą, bo już trzeci miesiąc leci jak jesteśmy razem Smile


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 03-02-2016 15:18

Się wstrzymałem z polecaniem aż do otwarcia banku, nie ma instant wypłat, to stwierdziłem że nie będę polecał czegoś co nie działa w 100%. Jak wrócą wypłaty instant to wrócę do polecania, inna sprawa, że mailing cały czas dochodzi do tamtych osób i jeszcze kilka mi się zarejestrowało Smile

Mały update

[Obrazek: bankbankbank.jpg]


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 17-02-2016 18:13

No cóż, przyszłość dla Tm wygląda średnio, pozostaje czekać.

Tym czasem ruszam z nowym programem, nabrałem trochę doświadczenia, także dużo szybciej mi się zbiera teraz poleconych. Postawiłem sales page, puściłem spama po grupach na fb, dałem konkurs na tym forum, pokazałem program moim poleconym z innych programów i wykupiłem kilka paczek. Zobaczymy jak się wszystko rozwinie, w najlepszym przypadku za 180 dni będę miał dwa dobrze prosperujące źródła dochodu Wink