Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 02-07-2015 16:19

Konkurencja jest bez znaczenia Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Pink134lol - 02-07-2015 19:23

Nie będę się zbytnio opisywać, w jaki sposób ten poradnik wpadł w moje ręcę Jerk2 , ale skoro już go dostałem, to pozwolę sobie napisac kilka słów o tym, co otrzymałem, czyli Poradnik + 2 aktualizacje.

Cena 80zł jak najbardziej na miejscu, poradnik króciutki, przejrzysty i jak najbardziej zrozumiały, nie ma tutaj nic trudnego z pogranicza jakiegokolwiek zakładania LP, dorabiania kodów html i bawienia się we wszystko, co wydaje się skomplikowane.
Z tego co zauważyłem, strona, z której czerpiemy "moc"[ja to tak nazwałem, żadna moc, żadne koparki nie mają tu miejsca ] ma możliwość odpalenia auto-pilota, więc praca naprawdę jest przyjemna. Nie chcę zbyt dużo pisać, by nie nakierowywać innych na niszę. Dodam, że jak strona padnie [ gdybanie] to zarobek też, im więcej osób będzie korzystać, tym ceny jakie uzyskamy będą mniejsze na podstawie popytu i podażu. Obecnie można, tak jak autor w poradniku zapewnia, w ciągu 1 dnia odrobić cenę poradnika i prędko się to nie zmieni.

Wink


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 02-07-2015 23:05

Prosze nie pytać Pinka na pw w jaki sposob "zdobył" poradnik...
XDDDDDD


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Pyczarka - 03-07-2015 00:54

*going crazy*
Jak Pink zdobył poradnik? XD

Ja się ciągle czaje żeby kupić ale obawy sa że się nie zwróci :o

edit. widzę, że w sumie ostro poleciały ceny w dół tego "magicznego produktu".


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - yurko - 03-07-2015 02:10

EpicBlank była już druga aktualizacja? Jeśli tak to poproszę Wink


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 03-07-2015 03:07

(03-07-2015 00:54)Pyczarka napisał(a):  *going crazy*
Jak Pink zdobył poradnik? XD

Ja się ciągle czaje żeby kupić ale obawy sa że się nie zwróci :o

edit. widzę, że w sumie ostro poleciały ceny w dół tego "magicznego produktu".

Cóż, większej liczbie kupujących poradnik zwróci się z bardzo dużym +
Oczywiście, są osoby którym się jeszcze nie poszczęściło, oraz te które nie pracują bo zwyczajnie sposób im się nie podoba. Jednak tak jak mówie, większa ilość osób jest już znacznie na + Smile
Co do "ceny magicznego produktu" z tego co widze cały czas wyglądają tak samo, nie zmieniło się to praktycznie od 3 miesięcy Smile
No ale cóż, nie chce mówić nic więcej ponieważ znowu jakoś nisza wypłynie.. XD [/u]


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - lkserwis - 03-07-2015 07:12

Jest dostepna 2 aktualizacja? Jesli tak to prosze :-)


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - mateke - 05-07-2015 13:23

Jak narazie w 2 dni zarobiłem około 60 zł, więc przy dobrych wiatrach szybko odrobię poradnik ^^ Polecam Lol


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - kamylo - 05-07-2015 13:29

Jak wygląda konkurencja w dniu dzisiejszym? Da radę coś jeszcze zarobić, czy cena spada? Chciałbym kupić poradnik ale boję się, że będą to pieniądze wyrzucone w bloto ;/


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 05-07-2015 14:07

Po raz setny pisze, tutaj konkurencja jest bez znaczenia ponieważ ceny naszego produktu są jakby narzucone z góry, oczywiście, może być tak że cena produktu zmaleje o złotówke, ale to raczej maksimum. Popyt jest bardzo duży, maksymalnie od wystawienie naszego produktu na jego "zejście" czeka się okolo godziny, max 4. A to tylko przy allegro, przypominam ze podane są też inne strony na ktorych sprzedawany produkt schodzi równie dobrze (od godziny do max 6).
Cały czas obserwuje ceny i nisze, nie sprzedałbym trefnego produktu, zapewniam Smile