Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 11-07-2015 22:01

Ostatnio nic nie wstawiałem z opcji, bo u mnie jest tak, że mam albo bardzo duże (nierealne) zyski, albo duże straty. Z każdym dniem uczę się czegoś nowego, coś zauważam - ostatnio nawet stawiam opcję myśląc logicznie, bo skoro widzę, że wykres szedł do góry albo po równi, a potem długi czas w dół i znowu widzę, że zaraz znowu pójdzie w górę to stawiam CALL.

Do subów muszę niestety znowu powrócić, bo pieniądze jednak potrzebne ;D Dzisiaj na konkretnie zacząłem przygotowywać zaplecze i myślę, że we wtorek będę mógł wstawić pierwsze zarobki. I nie, nie dotyczy to FB Smile

Muszę uzbierać na kurs na prawko, a jak zdam to będę śmigał passeratti b5, ale marzy mi się, żeby za rok jeździć już BMW E46 Cool Orientacyjnie widzę, że ceny to ok. 15k w moich okolicach, ale to jeszcze daleka droga przede mną. A jak już zdam prawko to z głośników poleci to impreza






RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 15-07-2015 20:39

Miał być mega zarobek, a wyszło... a brak słów.

[Obrazek: GpiLWV.png]



Nie mam nic do powiedzenia, bo nie powiem, podłamałem się trochę :/






RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - szyweg - 15-07-2015 21:21

@[zjadamkredki] !! Uszy do góry jutro będzie lepiej !


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 15-07-2015 21:35

szyweg dziękuje za pocieszenie, tyle że szkoda, że poświęciłem na to cały weekend i poniedziałek i poniosłem jakieś tam koszta, ale nie odpuszczam, muszę myśleć nad inną niszą. Mam gotowy hosting i w razie czego mogę kupić domenę, ale muszę trafić na jakiś dobry pomysł. Szkoda, że brakuje mi już takiego zapału jak w pierwszych miesiącach ;/


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - kinder112 - 15-07-2015 21:49

Nie poddawaj się kredek, masz jeden z fajniejszych dzienników tutaj. Dawaj jakiś progress miesiąc jest dopiero w połowie Smile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Programator - 16-07-2015 09:11

Dokładnie!
Do tego najlepszy avatar! Jagiellonia górą! Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 16-07-2015 09:18

Bardzo dziękuje za miłe słowa Wink Właśnie próbuję tworzyć własnego bloga na wordpressie, na razie tak jak przy Opcjach Binarnych jestem jak dziecko we mgle, ale pewne jakoś to wszystko ogarnę Wink


@[Programator] dokładnie, tylko Jaga Heart Idziesz dzisiaj na mecz ?

[Obrazek: gs2By5.jpg]


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 16-07-2015 21:54

Kupiłem dzisiaj poradnik od daniela na temat znajdywania nisz do PPA. Mam już wykupiony hosting na mintshoście (co prawda mini, ale na początek mi wystarczy) oraz domenę .com. Muszę teraz czekać, aż owa domena uruchomi się? aktywuje? po podpięciu jej pod hosting, ale w tym czasie znalazłem już sobie parę nisz na początek oraz bardzo fajny szablon pod WordPressa.

Z zarobku to dzisiejszy dzień przyniósł mi 12zł, na których mi tak na prawdę nie zależało impreza bo wstawiłem po prostu jakoś w między czasie link pod jednym artykułem i nawet opisu mi się dawać nie chciało, ot tak wstawiłem link.

Dzisiaj pierwszy raz przejrzałem cały swój dziennik od początku do końca i widzę, że liznąłem już chyba prawie wszystkiego:

- buxy (multiclicker)
- suby
- zakłady bukmacherskie (nie dawałem o tym wpisu tutaj)
- Opcje Binarne
- zaczynam tworzenie własnej strony
- PPA


I ogólnie nie mam co narzekać, bo w ciągu dwóch miesięcy zarobiłem na PC'ta, który bez problemu radzi sobie z Watch_Dogs na średnio-wysokich oraz na rzeczy przyziemne (siłownia, kino, krav-maga, poradniki itp. itd.).

Snapchat w moim przypadku nie wypalił (2k znajomych i tyle mniej więcej wyświetleń na My Story) i tylko 3.36zł zarobku z tego, dlatego będę działał na Instagramie. Mam odpowiednie poradniki jak czerpać z niego zyski Smile

Miałem iść na mecz Jagi dzisiaj, ale z pewnych powodów nie mogłem, a szkoda, bo niestety zremisowali 0:0 z Omonią.






RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - DawidMoney - 16-07-2015 22:20

Skoro uzbierałeś na komputer to już sporo zarobiłeś dobra robotaSmile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Programator - 16-07-2015 23:01

Ja też nie byłem na meczu, bo mam aktualnie trochę daleko.
Lubię Twój dziennik i czytam go od samego początku. Fajnie, że zacząłeś coś działać w kierunku własnych stron.
Powodzenia.