Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO (/Temat-TreePay-pl-Profesjonalna-i-Innowacyjna-Platforma-Programow-Partnerskich-Sprawdz-TO-108529)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - linoskoczek - 23-02-2015 19:18

Nie działa usuwanie kodów.

Rozmiar strony to żart? I to nie tylko tej. Sam panel już muli w przeglądarce od tych grafik...
[Obrazek: ObCscxO.jpg]

Nie możecie zrobić systemu automatycznie rozpoznającego operatora sieci?

Kto ponosi ewentualną odpowiedzialność prawną za stosowanie pustej oferty?


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - treepay.pl - 23-02-2015 20:05

(23-02-2015 19:18)linoskoczek napisał(a):  Nie działa usuwanie kodów.

Usuwanie jakich kodów nie działa?

(23-02-2015 19:18)linoskoczek napisał(a):  Nie możecie zrobić systemu automatycznie rozpoznającego operatora sieci?

Automatyczne rozpoznawanie operatora nie może być w 100% skuteczne bez dostępu do baz danych wszystkich operatorów. Szczególnie dotyczy to świeżo przeniesionych numerów.
Uznaliśmy, że bezpieczniej jest pozostawić wybór.

(23-02-2015 19:18)linoskoczek napisał(a):  Kto ponosi ewentualną odpowiedzialność prawną za stosowanie pustej oferty?

Partner ponosi odpowiedzialność za zawartość swojej strony. My odpowiadamy za zawartość naszej - czyli iframe.
Najlepiej podesłać nam propozycję przed jej opublikowaniem dla pewności.


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - linoskoczek - 23-02-2015 20:15

(23-02-2015 20:05)treepay.pl napisał(a):  Usuwanie jakich kodów nie działa?

Tych:
[Obrazek: nOW8Svg.jpg]
Kliknięcie OK nic nie robi.

Tak, tło strony nie wyświetla się dlatego, że zajmuje prawie 2MB (choć to i tak lepsze niż ten screen z wyżej, bo za te już za którymś razem się ładuje w całości). Uwierzcie, nikt póki nie potrzebuje grafiki w rozdzielczości większej niż Full HD. Sugeruję wprowadzenie zmian, bo będą przez to straty w konwersji, a zoptymalizowanie grafik nie jest trudne.

(23-02-2015 20:05)treepay.pl napisał(a):  Partner ponosi odpowiedzialność za zawartość swojej strony. My odpowiadamy za zawartość naszej - czyli iframe.
Najlepiej podesłać nam propozycję przed jej opublikowaniem dla pewności.

Wysłałem do Ciebie wiadomość prywatną. Jak możesz to sprawdź czy wszystko pasuje.


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - treepay.pl - 23-02-2015 20:27

Problem z kodem poprawiony. Proszę odświeżyć stronę wraz z cache'em.


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - ebonkyz - 24-02-2015 15:09

Według mnie przydałoby się jakoś player zmienić - jak widać po screenach typu 1 lead/1000 wejść :/


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - SethTroxler - 24-02-2015 15:24

Dziwne, że po wycięciu playera z innego programu konkurencji i wstawienie go na tą samą stronę leady zaczęły się sypać jak głupie.

Wysłane z mojego MI 3W


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - linoskoczek - 24-02-2015 22:44

Matematycy Big Grin Tu powinno być 96.
[Obrazek: zx8cibE.jpg]
Wizyty w pustej ofercie nie są zliczane (cały czas wyświetla się 0).

Btw, podoba mi się bajer z powiadomieniami:
[Obrazek: bP77Wpy.jpg]
Mała rzecz a cieszy Tongue


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - treepay.pl - 24-02-2015 22:57

(24-02-2015 22:44)linoskoczek napisał(a):  Matematycy Big Grin Tu powinno być 96.
[Obrazek: zx8cibE.jpg]

Wartości są wyliczane wg pewnego wzoru - nie ma to nic wspólnego z pełnymi dobami, dlatego też podajemy czas w godzinach Smile

(24-02-2015 22:44)linoskoczek napisał(a):  Wizyty w pustej ofercie nie są zliczane (cały czas wyświetla się 0).

Poprawione. Proszę sprawdzić teraz Smile

(24-02-2015 22:44)linoskoczek napisał(a):  Btw, podoba mi się bajer z powiadomieniami:
[Obrazek: bP77Wpy.jpg]
Mała rzecz a cieszy Tongue

Dziękujemy Smile Bajerów jest więcej - trzeba je tylko odkryć Smile tip: questy Tongue


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - linoskoczek - 25-02-2015 00:12

Program "Pobierz plik" jakiś niedorobiony jest. Na przeglądarkach elementy szaleją i scrollowanie nie działa.

W doładowaniu "Z nami zyskuje jednorazowy". Czcionka też nie obsługuje polskich znaków. No i jak szedłem i szedłem w dół to aż mi przeglądarkę wyłączyło Xpokerface


RE: TreePay.pl - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. Sprawdź TO - sheko12 - 25-02-2015 00:53

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej.
Strona to aktualizacji Smile