Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze sposoby na PTZ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wasze sposoby na PTZ ! (/Temat-Wasze-sposoby-na-PTZ-105)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - joke16 - 16-02-2010 23:54

W tibi to nie bardzo, próbowałem, debile myślą że tam są keylogery Sad I lecą tylko takie teksty "fcesz mnje shakowac"
ipt. itd. W sumie jakby ktoś do mnie napisał np. na nk że chce mnie zaprosić to ani bym tego nie czytał, bo 98% takich stron to scam...


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - Przemcioslaw - 17-02-2010 08:22

(15-02-2010 14:55)Daminn napisał(a):  
(14-02-2010 15:36)Daminn napisał(a):  A czy taki patent przejdzie?
Robimy kilka kont e-mail
Wysyłamy na nie zaproszenie (wszystko jeszcze na jednym pc)
Otwieramy zaproszenia u innej osoby (babci, cioci etc.)
I u nich się rejestrujemy. (Wymyślamy imiona i nazwiska, adres też z kosmosu, aby wyglądało na realistycznie)
W czasie odwiedzin można się przy okazji zalogować

IP z jakich założone emaile raczej się nie dowiedzą. A konta powstają już na innych pc (innych IP)

To myślicie że to przejdzie? Skoro nie dowiedzą się z jakiego IP zrobiłem samo konto email powinno być dobrze. Mam tak zrobiony narazie jeden email więc przy restocku się okaże. Czy może robić wszystkie (ok 5) i jak się nie uda anulują zamówienie zabiorą pkt, ale znów będę czysty i zostanie mi +5 do zlist?

Przejdzie, ale bez przesady, jeśli np. kilkunastu takich "wymyślonych" użytkowników nie bedzie aktywnych, mogą zacząć węszyć.
Kilka kont to żaden problem, pod warunkiem, że każde będzie miało inne ip i w miarę realne dane.


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - lukasz1214 - 17-02-2010 14:33

Chlopaki a jesli powiem moim znajomym zeby sie rejestroali a oni wlasnej woli niebeda chcieli wchodzic na konto to dostane bana czy nie dane sa realen i wszystko Big Grin


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - Kilol - 17-02-2010 17:53

Bana nie dostaniesz.Tongue Nie od ciebie zależy co kto zrobi ze swoim kontem.


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - dandx1994 - 17-02-2010 22:19

Ej a jak się zrobi tak że się pozaprasza kogoś, kto ma z 5 maili, i z nich wszystkich on się porejestruje to może być ban lub niewysłanie przedmiotu?


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - Kilol - 17-02-2010 22:40

Nie, raczej nie powinno być, bo to nie twój adres IP. Problemy mogłaby mieć ta osoba, która zaakceptowała
te 5 zaproszeń.


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - dandx1994 - 17-02-2010 23:33

Ale ta osoba nie zamierza grać na lockerz więc luuuuz Big Grin

Nawet gdyby z tego adresu Ip założono z 20 kont to też by się nie czepiali?


Mam jeszcze jedno pytanie...
Na forum czytałem o tym że w lutym ceny mają podrożeć x4
To prawda? Jeżeli tak to ta podwyżka już była (czy obecne ceny są cenami po podwyżce) czy dopiero będzie?


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - Kilol - 18-02-2010 00:02

20 kont, to przesada.Tongue

Ceny w nowej wersji Lockerz mają podrożeć nawet 7-8 razy, ale będziesz dużo więcej sposobów na zdobywanie
PTZ. Podwyżka dopiero nastąpi w nowej wersji Lockerz. Pisali, że nowa wersja wystartuje w Lutym, ale będzie to zapewne dopiero
w Marcu. Jak na razie ceny są takie same.


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - jewgi - 18-02-2010 00:57

hmm wiecie może jak to wygląda z tymi grami za które są punkty, bo była jedna na start i więcej nie będzie ??


RE: Wasze sposoby na PTZ ! - Daminn - 18-02-2010 17:38

To nie temat od tego.


(17-02-2010 22:19)dandx1994 napisał(a):  Ej a jak się zrobi tak że się pozaprasza kogoś, kto ma z 5 maili, i z nich wszystkich on się porejestruje to może być ban lub niewysłanie przedmiotu?

Przed chwilą pomyślałem o tym samym. W sumie nie wiesz, że te kilka emaili są tej samej osoby. Wydaje mi się ze nie powinni się za to czepiać zapraszającego. Sam myślę jeszcze nad tym sposobem i raczej zaryzykuje. U kumpla zarejestruje te 5 kont w odstępach czasowych. Będę się na nie co jakiś czas logował. Bo może być tak, że on chciał "przechytrzyć" lockerz i mieć 5 kont.

Jednak pamiętajcie cwaniactwo nie popłaca;]