Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 09-06-2014 11:24

Przed końcem tego miesiąca chcą tą sprawę zamknąć ostatecznie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Perils - 09-06-2014 14:07

Hej wszystkim.Jestem tu nowy. Zarejestrowalem sie na hotcash.pl Gdy wpisuje login i haslo mam komunikat - ten uzytkownik nie istnieje lub podales zle haslo. Przypominalem haslo i wpisuje wygenerowane przez serwis i dalej mam ten sam komunikat.Jakies porady?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 09-06-2014 14:26

Co zrobic by dostac od razu wyplate? Wczesniej cos karczu pisales o wrzucaniu screena na forum, wytlumacz jeszcze raz XD



PS TAK W OGOLE KIEDY DODACIE Z JAKIEGO PROGRAMU MI LEAD WPADA? ;/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 09-06-2014 14:47

To była promocja aktualna do czasu wdrożenia HotCash v2, teraz już można zlecać wypłatę Super Express Smile Wówczas wysyłamy kasę do 24h.


(09-06-2014 14:07)Perils napisał(a):  Hej wszystkim.Jestem tu nowy. Zarejestrowalem sie na hotcash.pl Gdy wpisuje login i haslo mam komunikat - ten uzytkownik nie istnieje lub podales zle haslo. Przypominalem haslo i wpisuje wygenerowane przez serwis i dalej mam ten sam komunikat.Jakies porady?
Podeslij mi na email lub PW swój login, zobaczymy co jest z nim nie tak.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 09-06-2014 14:52

Kiedy dodacie opcje żebym wiedział z jakiego programu mi lead wpada i STATYSTYKI TYLKO DLA DANEGO programu? Przydałoby się od razu


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 09-06-2014 15:28

Bibix123 dobry pomysł i potrzebny
ps strona padła Sad


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 09-06-2014 15:37

Strona padła ;_;


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milly93 - 09-06-2014 15:47

Akurat kiedy powstał nowy hotcash musiał mi się zepsuć komputer. Potrzebne 150zl na zasilacz Sad A został mi tylko zamulony tablet. Zarabia ktoś na hotcash mobilnie? Może jakieś porady dacie?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 09-06-2014 16:04

Niestety mamy obecnie atak ddos na domenę HotCash.pl. Jak widać konkurencja reaguje bardzo szybko ...

Programy działają i leady są naliczane poprawnie!


Pracujemy już nad wpięciem CloudFlare, a jeśli będzie trzeba to będziemy się przesiadać na inny serwer (ten obecny z ruchem radzi sobie zaskakująco dobrze, ale z atakami już tak jak większość innych nie).


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 09-06-2014 16:12

nie wiecie z kąd te ataki wychodzą ? ;/ zgłoście ich na policje wkurza mnie taka zabawa w kotka i myszke ze serwisy pp nawzajem się atakują