Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 11-11-2012 14:47

To może ostatnie zdanie tytułem końca offtop-u
Odnośnie mojego postu o selekcji, zakładam że wiesz co to ironia Smile Odnośnie nieuczciwości to stwierdziłem fakt, była ustalona zasada, a ty ją złamałeś, nie wiem czy w przypadku tomazziego też, w moim na pewno. To tylko gra i problemy tu to błahostki ale określenia się nie zmieniają.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 14:58

(11-11-2012 14:47)kleomenes napisał(a):  To może ostatnie zdanie tytułem końca offtop-u
Odnośnie mojego postu o selekcji, zakładam że wiesz co to ironia Smile Odnośnie nieuczciwości to stwierdziłem fakt, była ustalona zasada, a ty ją złamałeś, nie wiem czy w przypadku tomazziego też, w moim na pewno. To tylko gra i problemy tu to błahostki ale określenia się nie zmieniają.

kleomens on to zrobił przecież nie specjalnie, nie widział kogo przebija ustawiając swoje oferty jako pierwsze dzisiaj wobec ciebie, wczoraj wobec mnie
i jak my śmiemy się go o coś czepiać jak przecież on to nie chcący zrobił


i na tym myślę możemy zakończyć, masterex odszedł sam z grupy, jak mówiłem wcześniej jakoś nigdy nie mieliśmy z nikim problemów - umcyk na początku pokazówkę zrobił a teraz masterex
nawet buch co doszedł najpóźniej działa w grupie pierwszorzędnie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 16:05

po kilkunastu h czekania wypłata zlecona trafiła na mój paypal Smile



[attachment=1184]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 17:22

(11-11-2012 14:58)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 14:47)kleomenes napisał(a):  To może ostatnie zdanie tytułem końca offtop-u
Odnośnie mojego postu o selekcji, zakładam że wiesz co to ironia Smile Odnośnie nieuczciwości to stwierdziłem fakt, była ustalona zasada, a ty ją złamałeś, nie wiem czy w przypadku tomazziego też, w moim na pewno. To tylko gra i problemy tu to błahostki ale określenia się nie zmieniają.

kleomens on to zrobił przecież nie specjalnie, nie widział kogo przebija ustawiając swoje oferty jako pierwsze dzisiaj wobec ciebie, wczoraj wobec mnie
i jak my śmiemy się go o coś czepiać jak przecież on to nie chcący zrobił


i na tym myślę możemy zakończyć, masterex odszedł sam z grupy, jak mówiłem wcześniej jakoś nigdy nie mieliśmy z nikim problemów - umcyk na początku pokazówkę zrobił a teraz masterex
nawet buch co doszedł najpóźniej działa w grupie pierwszorzędnie Smile

Nie musisz mi wierzyć. Mogę zapewnić,że jak kogoś przebiłem to nie robiłem tego celowo i żadnej pokazówki nie robiłem. Jeżeli ktoś tu pokazówkę zrobił to tylko ty. Bo z igły robisz widły, a to tylko gra.Pisalem Ci na PW a ty dalej swoje. Wpierw ustawiam oferty później patrzę na zakładkę z pracą. Tyle ode mnie.Nie chcę się kłócić ale Tommazi nie zaprzeczaj ale nie dasz się przegadać bo wiesz wszystko lepiej i niejednokrotnie to udowodniłeś.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 11-11-2012 17:35

To nawet szybko poszło im z tą wypłatą. Ciekawe ile mi zajmie "wyjście na zero". Nie spieszy mi się, poza tym mam tylko 2 poleconych Undecided na razie. Odnośnie tego ażeby gracze czerpali profity z akcji gry to ile muszą euro uzbierać, 10 tys ?


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 11-11-2012 17:53

(11-11-2012 17:35)kleomenes napisał(a):  To nawet szybko poszło im z tą wypłatą. Ciekawe ile mi zajmie "wyjście na zero". Nie spieszy mi się, poza tym mam tylko 2 poleconych Undecided na razie. Odnośnie tego ażeby gracze czerpali profity z akcji gry to ile muszą euro uzbierać, 10 tys ?

tak 10 tys

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 11-11-2012 17:54

[Obrazek: gipp.jpg]
To jakiś spisek przeciwko mnie czy jak?
Szkoda, że ktoś już was zablokował i nie mogę wykorzystać moich euro Big Grin


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 11-11-2012 17:59

(11-11-2012 17:54)WojaKk napisał(a):  [Obrazek: gipp.jpg]
To jakiś spisek przeciwko mnie czy jak?
Szkoda, że ktoś już was zablokował i nie mogę wykorzystać moich euro Big Grin

ja pewnie za jakieś 7 dni spotkam się z Tobą żeby nie być niewolnikiem val3ntyn10

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 17:59

(11-11-2012 17:54)WojaKk napisał(a):  [Obrazek: gipp.jpg]
To jakiś spisek przeciwko mnie czy jak?
Szkoda, że ktoś już was zablokował i nie mogę wykorzystać moich euro Big Grin

ja Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 11-11-2012 18:05

[Obrazek: ocac.jpg]
Widzę, że ktoś już do nas przyjechał robić handel międzynarodowy Tongue