Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-04-2018 07:47

Przepraszam wszystkich za swoją wczorajszą impulsywność i użycie niektórych wyrażeń. Nawet takie ataki personalne, oskarżanie o plan (zaje**ania Waszej kasy) i zarzut chęci oszustwa bez zapoznania się choćby w stopniu minimalnym z zasadami coalco.pl nie powinien usprawiedliwiać wytrącenia mnie z równowagi.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - siumi8 - 21-04-2018 09:39

Coalco przyjmuje Twoje przeprosiny. Chociaż nie czułem się obrażony ;D. Myślę że skoro część ludzi chce zestawienia zarobków to podaj im NPV albo IRR dla coalco. Napewno nie pisz gdzie się pojawia kasa Wink Ale skoro takie persony przychodzą ( giełdowe rekiny to pewnie te wskaźniki ich uspokoją).
BTW. A ja grałem na forexie ( 2 lata) i wole coalco Wink

Sorry za składnie ale biegam z dzieckiem i z doskoku EXPA zbierałem ;P


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-04-2018 09:53

Nie wdając się w szczegóły, powiem tak. Z coalco przez ten miesiąc dokonano wypłat na niecałe 500 PLN i absolutnie nie obciążyło to projektu (nie wykorzystano także wpłat innych osób do realizacji tych wypłat!) ponieważ wszystko zostało pokryte z przychodów z reklam oraz prowizji wewnętrznych coalco, które sporo przekroczyły bieżące wydatki.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - siumi8 - 21-04-2018 10:29

Brawo Wink


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 21-04-2018 10:59

Jakby ktoś zanim zacznie staeiać zarzuty zapoznał się z tematem, przeanalizował działanie i dokonał kilku obliczeń to nie miałby podstaw po prostu do takich zarzutów. Dlatego jeśli ktoś od razu nie przedstawi konkretnych argumentów nawet nie ma większego sensu mu odpowiadać. Chciał pozgrywać znawcę z góry oceniając projekt i zakładając że jest inny niż w rzeczywistości zamiast to sprawdzić. Nie szanuję takich ludzi. Ja też szybko weryfikuję takie strony i gdyby coalco było piramidą finansową to bym je zmiażdżył argumentacją po dogłębnej analizie.

Poza tym jeśli jeszcze ktoś nie zauważył jak proponuję jakieś pomysły, rozwiązania to takie, które dbają o rentowność projektu.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wojciechuuu - 22-04-2018 13:49

Bardzo ciekawy projekt !


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pilonek - 22-04-2018 14:57

czy wam też wiesza stronkę ? nie da się handlować, i coś pisze, że jakaś aktualizacja jest robiona a nic nie wiadomo jaka?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-04-2018 15:00

Jest napisane, że aktualizacja w toku aby nie niecierpliwić się, że coś może działać nieco dłużej / inaczej niż zwykle. Aktualnie wykonywanych jest około 50 transakcji na minutę na giełdach, więc raczej da się handlować.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pilonek - 22-04-2018 18:09

zacina tylko w ofertach kupna węgla


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-04-2018 18:33

To pewnie kwestia wykresów, jeśli masz słabe połączenie internetowe lub słaby sprzęt musisz po prostu dłużej poczekać na wczytanie danych.