Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DR4G - 02-09-2019 23:50

(02-09-2019 13:54)damianq90 napisał(a):  Panowie a wypłaty instant są od jakiegoś tam stażu/ilości wypełnionych ankiet czy coś, jest jakaś zależność? Bo nie miałem tego wcześniej i właśnie od kilku dni mam instant cały czas Wink

Zlecenie 5 wypłaty aktywuje płatności instant na prolific


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 05-09-2019 13:32

dziś w końcu 2 ankiety w tym jedna przed chwilą dla Polski. Trzeba było tłumaczyć słowa z Rosyjskiego na Polski nie trzeba było wcześniej znać tego języka. Było napisane też "W tym i przyszłym tygodniu będzie więcej takich eksperymentów."


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Voldimer - 05-09-2019 17:50

wlasnie byla kolejna tylko tym razem tlumaczenie z bulgarskiego ale po zatwierdzeniu wyskakiwala strona z errorem dalem za zakonczylem i wpisalem no code nie moja wina ze blad jest w ankiecieTongue zobaczymy...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 05-09-2019 18:08

(05-09-2019 17:50)Voldimer napisał(a):  wlasnie byla kolejna tylko tym razem tlumaczenie z bulgarskiego ale po zatwierdzeniu wyskakiwala strona z errorem dalem za zakonczylem i wpisalem no code nie moja wina ze blad jest w ankiecieTongue zobaczymy...

u mnie też był error ale kod był w linku wystarczyło go skopiować i wpisać Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Voldimer - 05-09-2019 21:34

faktycznei teraz byla ankieta na tlumaczenie z polskiego na angielskim na koniec znowu blad ale kod skopiowalem z linku tak jak poradziles Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 05-09-2019 22:42

Miałem tę ankietę kilka godzin temu, też wpadłem na pomysł skopiowania kodu z linku.
W opisie ankiety było też napisane: ,,There will be more such experiments this and next week. You are welcome to participate in as many as possible." Wiecie co to oznacza Cool


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xdax1 - 06-09-2019 05:28

(02-09-2019 14:04)bartqqq napisał(a):  Naprawdę bonus może być przyznany po zaliczeniu głównej nagrody??? Zbierałem te 5 funtów pół roku, a bonusy z niektórych ankiet dostałem dopiero dzisiaj po zleceniu wypłaty facepalm

Pół roku na 5? Coś musisz mało się starać. Wczoraj tyle miałem z 3 ankiet.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - bartqqq - 06-09-2019 08:13

Siedziałem mniej więcej 14 h dziennie przy komputerze, odpalona zakładka i add-on i przez 4 miesięce miałem 8 ankiet, wczoraj nie miałem absolutnie żadnej, wydaje mi się że chodzi o kraj zarejestrowania, jaki wy kraj zaznaczyliście w about you?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xdax1 - 06-09-2019 08:18

Raczej ogólne o profil jaki zrobiłeś.
Kraj oczywiście Polska.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - chmiel2001 - 06-09-2019 08:21

12 ankiet w sierpniu przy czym byłem 2 tygodnie na urlopie i nie wypełniałem.
Raczej kwestia About You jak jest wypełnione.