Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 06-06-2014 18:22

(06-06-2014 17:55)Karcz-Provider napisał(a):  mlekoju, są obecnie problemy bo wdrażaliśmy nowy system Wink

A czy te wejścia pojawią się, bądź ewentualne leady zostaną doliczone?

EDIT:
Widzę program pliki już jest, jednak ten tekst, który wyskakuje po kliknięciu pobierz odstrasza maksymalnie :/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 06-06-2014 19:53

Leady nalicza cały czas normalnie, problem jest tylko z naliczaniem UU Smile

Z kolei program plików dziś będzie dopracowany tak, aby było po prostu dobrze Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 07-06-2014 07:57

już wypłaty od 50 dych a myślałem że wypłacę grosze Lol będzie dodane z jakiego programu wpada lead? Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - nasgaroth - 07-06-2014 07:59

Karczu macie zamiar dodać program z doładowaniami?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 07-06-2014 08:14

Ten Michał to mi wygląda jak drugi kosek,ktory generuje kwoty z ogromną konwersja.Trochę dziwne.A program pliki z ceną widoczną jak byk chyba dobrze nie bedzie konwertować


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 07-06-2014 08:27

(07-06-2014 08:14)suchy0001 napisał(a):  Ten Michał to mi wygląda jak drugi kosek,ktory generuje kwoty z ogromną konwersja.Trochę dziwne.A program pliki z ceną widoczną jak byk chyba dobrze nie bedzie konwertować

Heh, aż takim "koksem" jak kosek to nie jestem, po prostu udało mi się wstrzelić z niszą, która kosmicznie wypaliła, obecnie wszystko wraca do normy Wink Co innego konwersja, która w porównaniu do eforsy była kilkakrotnie lepsza.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 07-06-2014 08:44

No niech będzie. Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 07-06-2014 10:42

(07-06-2014 07:59)nasgaroth napisał(a):  Karczu macie zamiar dodać program z doładowaniami?

Mamy: http://zasilfona.pl/ Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Kurus92 - 07-06-2014 11:38

Karczu,regulamin w ,,file-share465" jest na dole.Konieczne jest,aby po kliknięciu download znowu była informacja o smsie? To obniża konwersję okropnie...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 07-06-2014 11:56

Witam zarabiałem dawniej na starym hotcash jak jest teraz ? jeszcze mi 40 zł wiszą

Wypłaty są codziennie ?
minimum to 50 zł ?
i czy mogę się rozliczać pod dzierżawę powierzchni reklamowej ?
proszę o szybką odpowiedź Smile