Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 03-03-2020 00:10

Dostalem wyplate Smile Wczesniejsza dostalem 10.12.2019 Dlugo zbieralem bo mam duzo spraw zwiazanych ze slubem...


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Polak922 - 03-03-2020 10:53

(02-03-2020 22:55)wasda napisał(a):  paypal zweryfikowany?

Tak mam zweryfikowane konto konto paypal. Od samego początku było dobrze. Ostatnią wypłatę zleciłem 30 stycznia i mi wypłacili pieniądze. A teraz od 25 lutego czekam i nic.

Edit: Problem rozwiązany. Wystarczyło wyczyścić ciasteczka i ponownie się zalogować

[Obrazek: kRQsPXPx]


RE: Twitchfollowers - PŁACI - huk95 - 08-03-2020 09:40

Udało się komuś z Was założyć spór/roszczenie w PayPalu z sukcesem? Ja założyłem, niestety sprawa rozstrzygnięta na moją niekorzyść. Wybrałem"Zwrot pieniędzy z tytułu anulowanej subskrypcji / płatności cyklicznej". Może trzeba podać inną przyczynę sporu? Orientuje się ktoś?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - nitrospect - 09-03-2020 01:06

(08-03-2020 09:40)huk95 napisał(a):  Udało się komuś z Was założyć spór/roszczenie w PayPalu z sukcesem? Ja założyłem, niestety sprawa rozstrzygnięta na moją niekorzyść. Wybrałem"Zwrot pieniędzy z tytułu anulowanej subskrypcji / płatności cyklicznej". Może trzeba podać inną przyczynę sporu? Orientuje się ktoś?

tak, ja robiłem spór i zwrócili po kilkunastu minutach, zaznaczyłem niedostarczona usługa czy coś podobnego już nie pamiętam jak to tam było
polecam każdemu, aby robił spór


RE: Twitchfollowers - PŁACI - huk95 - 09-03-2020 09:49

U mnie niestety to nie zadziałało, być może wybrałem złą przyczynę. Spróbuje jeszcze napisać do PayPal, nie odpuszczę łatwo tym oszustom. Najwyżej przyczynię się, do stworzenia lekkiego negatywnego szumu wokół tej strony. Tak jak ktoś wcześniej wspominał. Może powstanie jakiś uczciwy serwis, tego rodzaju.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 10-03-2020 17:06

Jedna osoba mi napisała że dostała tydzień temu wypłatę, a przy następnej (dziś) ban.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - huk95 - 10-03-2020 18:02

Mnie też zbanowali przy oczekiwaniu na wypłatę (20 $). Dodatkowo miałem już uzbierane 10, więc trochę sobie zaoszczędzili na mnie.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 10-03-2020 18:59

Chyba ich rozszyfrowałem. Doszli do wniosku że wyplacą raz, a za drugim razem zbanuja. Potem gdy chcesz jeszcze raz konto zrobić znowu wyplaca i znowu ban tym sposobem sa 30 dolcow do przodu. Chyba ze zrobi sie zwrot to wtedy 20. Jeszcze mam teorie że banują osoby które nastukają 20 dolcow w 5-10 dni a powyżej tego już nie ale słyszałem też że są wyjątki. Syfiasta ta strona się zrobiła już.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - huk95 - 10-03-2020 19:20

Coś w tym może być. Akurat odkąd jestem na stronie, bardzo szybko uzbierałem tę 20. Od początku wypłacałem regularnie co 2 tygodnie. Praktycznie jak w zegarku mi się to zbierało.Teraz polecenie wypłaty, kilka dni, ban. Wykrywają bota jeśli ktoś za szybko wypłaci,może to ten ich "system" beka


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 10-03-2020 19:49

Najśmieszniejsze jest to że nie chcą wprowadzić captchy googlowskiej bo już nie będą mieli wymówki że 'system wykrył' bo captcha jest nie do obejścia przez boty.