Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - michal1498 - 06-12-2014 21:48

Kulminacja czyli największa ilość leadów ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - MoneyNinja - 06-12-2014 21:50

Zgadza się Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Branzolek - 07-12-2014 02:36

Bedzie cos doliczone?
Od 23 nic nie wpadalo


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - VinCee - 07-12-2014 13:36

Siemanko, czy są w tym serwisie odnowienia raz w tygodniu, tak jak to dziala w eforsie? Szukam alternatywy bo do EF ostatnio mnie zraziło. pzdr Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 07-12-2014 14:18

Na SMS MT przy stawce 1,50 masz (chyba) 3x w tygodniu odnowienie. Przy tej wyższej MT masz jednorazowo naliczenie.

Cytat:1,50 - Program typu MT (Subskrypcja) - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przydzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po pierwszym i każdym kolejnym obciążeniu, mogą występować opóźnienia w naliczaniu

3,50 - Program typu MT (Subskrypcja) - Użytkownik musi podać numer telefonu, na który przydzie kod, który musi wpisać na stronie - leada nalicza po samym zapisaniu się na subskrypcję, mogą występować opóźnienia w naliczaniu



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 07-12-2014 22:10

Potwierdzam, 3x w tygodniu obciążenia Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bec2 - 07-12-2014 22:10

czemu nie ma ofert dla zagranicy? przynajmniej na ajfonie, podgladaczu i samsungu i podejrzewam, ze na reszcie tez, co sie stalo? promuje link za 9,50 czy ma to jakies znaczenie? uprzedzajac nastepne pytanie wiem, ze nie ma, bo nie wpadl mi zaden lead + sprawdzalem sam na vpnie uk


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 07-12-2014 22:17

Łapcie banerek ode mnie do programu "Sprawdź wiek ciała"

[Obrazek: 300x250x.gif]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 07-12-2014 22:22

Oferty na sub/premium sms w założeniu są dla Polski Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bec2 - 07-12-2014 22:38

(07-12-2014 22:22)Karcz-Provider napisał(a):  Oferty na sub/premium sms w założeniu są dla Polski Smile

Karczu... chodzi mi o to, ze podobno jako 1 serwis wprowadziliscie oferty pod Polakow mieszkajacych zagranica, widzialem screeny z leadami sami to potwierdzaliscie jak kiedys wszedlem na oferte z vpna tez mialem oferty z ppa, a dzis nagle tego nie ma?