Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 06-06-2014 00:05

Z tego co wiem, to Michał się przymierza do pomagania Smile Mamy też usera lejtokole, który deklaruje mentorstwo. Wystarczy PW lub email do nas z prośbą o podpięcie Wink


Co do programu plików, to będzie dziś Wink


Propozycje kolejnych programów możecie zgłaszać Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 06-06-2014 05:09

Może Michał zdradzić na czym tak zarabia? (Jaki program cieszy się taką konwersją)
jak dzisiaj wrócę ze szkoły i mnie coś przekona spróbuję porobić. Jaka stawka na gimbusów od 13 roku życia do 17 i nawet starszy target max 25 lat


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 06-06-2014 05:26

Na programie Live Stream tyle zarobiłem, nie posiłkując się facebookiem. Efekty widać Smile Mam nadzieję, że to nie koniec takiej konwersji Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 06-06-2014 06:08

Mentorujesz, przygarniesz mnie? Ogarniam temat z subskrypcjami, SMS premium też, więc od zera nie trzeba mi tłumaczyć, jak pomożesz, czekam na ciekawą propozycję na PW, a teraz nara, lecę do szkoły..

Gz 1000 PLN


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Szaman1644 - 06-06-2014 07:00

W jakim czasie aktualnie realizujecie wypłaty i czy z Wami można podpisać umowę? Chętnie bym u Was spróbował popromować, ale na razie bardzo mało macie programów.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Kurus92 - 06-06-2014 08:30

Jeśli Michał byłby skłonny pomóc to chętnie bym się podpiął.Oczywiście mogę mu przedstawić moje dowody wypłat z innych serwisów,aby nie myślał,że ma do czynienia z laikiem Wink.Proszę o jego wypowiedź czy jest chętny Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 06-06-2014 11:22

(06-06-2014 07:00)Szaman1644 napisał(a):  W jakim czasie aktualnie realizujecie wypłaty i czy z Wami można podpisać umowę? Chętnie bym u Was spróbował popromować, ale na razie bardzo mało macie programów.

Wypłaty można zlecać codziennie nawet z bieżących zarobków (tj. zarabiasz i zlecasz, bez czekania na nowy miesiąc etc), mamy 3 typy wypłat:
1. Standardowa - czas oczekiwania do max. 21 dni
2. Expresowa - czas oczekiwania do max. 5 dni (5% opłaty)
3. Super Express - wysyłamy kasę do 24h (15% opłaty)

Nowe programy już niedługo Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 06-06-2014 11:45

jak zmienicie domenę podglądacza to dajcie znać, wróce Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 06-06-2014 12:27

(06-06-2014 00:05)Karcz-Provider napisał(a):  Co do programu plików, to będzie dziś Wink

O jakiej porze dnia można się go spodziewać?
Zależy mi na nim jak najszybciej Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fato - 06-06-2014 13:03

Kracz mółbyś spr program "Stream" po dodaniu zdjęcia i ilości osób program nie działa poprawnie

- brak zdjecia
- ilość osób oglądających 1