Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na CPA jak na sub-sms - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na CPA jak na sub-sms (/Temat-Zarabianie-na-CPA-jak-na-sub-sms-99910)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - VoreCC - 28-10-2014 21:08

Ludzie przygotujcie sobie zaplecze, porządne wiarygodne konta, grupy z tagami USA itd. i zobaczycie leady, a nie na gorącą głowę spamujecie byle zaspamować 10 grup i to nazywacie testami...


Odp: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - Damkofr - 28-10-2014 21:19

W takim razie zrób test, ja zrobiłem wszystko to o czym napisałeś.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - VoreCC - 28-10-2014 21:52

Pomysł na zarobienie tysięcy wymyślony w pięć minut-

Zainwestuj w hosting i domenę
Znajdź/zrób langing page
Dodaj skrypt share to unlock (ale nie wyskakujący, tylko ukryty pod którymś z przycisków oferty, może być drugoplanowy)
Przynajmniej przez tydzień spamuj w odpowiednich grupach
Poczekaj aż twoją stronę pochłonie wir internetu

Ja wiem że to jest trudne, i pewnie sam bym sobie z tym nie poradził. Ale twierdzenie że coś nie działa, i to do tego sposób otrzymany za darmo od doświadczonych użytkowników na pewno nie skłania ich by jeszcze kiedyś czymś takim się z wami podzielili. I to po takich "długotrwałych testach"


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - Papass - 28-10-2014 23:19

Heh, ja z taką dość śmieszną prośbą, no i trochę tak wstyd, że pytam. Jak przekierować domenę z az.pl na adres docelowy (prosto do tej oferty z CPA)? Wcześniej jakoś nie miałem problemu, ani z przekierowaniami, ani z żadnym fiku-miku, a teraz jakieś zaćmienie przyszło Wink

PS. Na pewno idzie na tym zarobić, tylko trzeba to troszkę ogarnąć. Dziś na dwa wejścia, mam 1 leada. Jutro trochę zmienię taktykę i zobaczymy czy przełoży się to na liczbę wejść Smile


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - kikuss23 - 30-10-2014 00:15

Nie wiem co jest zgrane, bo skrocilem bezposredni link do ankiety poprzez goo,gl I na Adworkmedia w statach mam tylko 2 wejscia, a w statystykach goo,gl az 500 Smile


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - AnnaKa - 30-10-2014 00:23

Zróbcie stronkę dodajcie share tu unlock i wcale nie musi być ukryty! Jeśli to legal nisza to po co tutaj oszukiwać? Piszecie żeby odblokować stronę potrzeba udostępnić na tablicy i tyle.

''Share to Unlock Page""

Dzięki temu nie ma ściemy i jest ruch. A pisanie o 10 grupach? Proszę Was.
Rozumiem 100-1000 grup ale 10? Nie zawsze na 10 grupach się zarobi. A sposób Daniela jest bardzo dobry tylko albo ktoś robi coś porządnie i ma zyski albo niech nie robi tego wcale Smile Za darmo nikt wam nic nie da.


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - Papass - 30-10-2014 16:37

AnnaKa dziś zabieram się za twoją propozycję, jednak nadal mnie interesuje sposób zliczania wejść na AWM Smile


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - ololo - 31-10-2014 20:11

No to nie wiem czy Was zaskoczę, ale jest opcja tego samego, tylko bez rejestracji, akceptacji i możliwości cofnięcia prowizji Lol

bit4lead.com -> podajesz adres btc -> country United States --> i jest kilka ofert prostych do zrobienia:
Life Insurance - Data Submit
Pepsi vs Coke
Save at the Pump - Receive Gas Card - Email Submit

więcej się nie rozpisuje, kto chce to poczyta i skorzysta. jak w poradniku który zrobiłem nie napisałem jakie są stawki to jeszcze mi się oberwało.

ps. naliczają tylko z ip z danego kraju


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - MrSkacowany - 03-11-2014 22:18

Wysłałem podanie na adworkmedia.com ale mi je odrzucili. Mogę wysłać podanie na te same dane jeszcze raz? I co podać w metodach promocji by mi zaakceptowali? Wypisałem wcześniej "facebook fanpage and private mailing list".


RE: Zarabianie na CPA jak na sub-sms - daniel42na - 03-11-2014 23:41

Możesz, podaj np. PPC search advertising, PPV advertising, banner advertising, content locking...