Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach (/Temat-Sprzedam-Poradnik-jak-zarobic-na-wirtualnych-sportach-92516)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Artiis - 20-06-2014 16:19

Moim zdaniem wystarczy grać płaską stawką 2,5% budżetu. Budżet 500 zł i można śmiało grać przez godz dziennie Wink.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 20-06-2014 20:08

ja dziś tylko tyle Smile

[Obrazek: 28s9d8o.jpg]


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Hiuston - 20-06-2014 22:18

Ja już dzisiaj miałem gorszy dzień straciłem 110 zł. :/

@myślałeś może o poradniku video?


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 20-06-2014 22:32

Myślałem, w wolnym czasie zacznę go robić


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - prololex - 21-06-2014 12:05

Wpłaciłem 50zeta, zagrałem 6 razy stawką po 10zł i 6 wygrałem. 21zł zarobiłem w 20minut Big Grin
Jakimi stawkami polecacie grać?


@edit 8 na 8 wygranych w 1 sezonie Big Grin - 40 dyszki do przodu Big Grin


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Kede - 21-06-2014 12:42

Początki są zawsze mega kolorowe Smile Niektórzy, którzy zachwalali teraz piszą, że wtopili. Ja cały czas wychodziłem na zero, pomimo wysokiej skuteczności to jednak trafiają się czasem kilka pod rząd przegrane. Zależy od sezonu.

Poradnik-metoda jest bardzo dobra i na pewno warta swojej ceny (powiedziałbym nawet, że więcej warta). Jednak bardzo dużo zależy od samego człowieka Wink Ostatnio byłem trochę na minusie ale wczoraj pograłem zakłady akumulowane. Sezon był świetny bo wchodziło prawie wszystko. W dodatku w przypadku kumulowanych zakładów wystarczy skuteczność powyżej 50% żeby cały czas wychodzić na plus. Gram teraz akumulatory 2-3 mecze na kupon. Czasem 3 mecze na kupon i stawiam 2zX jeżeli mam wątpliwości co minimalizuje ryzyko ale i wygrana jest mniejsza. Kurs przy 2-3 meczach kumuluje się do kursu od 2.0 do 3.0. Lepiej dobierać jak najlepsze mecze z różnych dni sezonu i kumulować niż na siłę szukać takich, które pasują do metody Wink mniej = lepiej. Trzeba nastawić się na spokojny zysk niż na zabawę (a obstawiane trochę wciąga co przyćmiewa umysł Wink ) Wrzucę niebawem kolejne screeny.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - chladek317 - 21-06-2014 13:54

Tą metodę grania można porównać do grania meczy po kursach. Jak wiemy skuteczność będzie bardzo wysoka, ale wystarczy 1 mecz przegrany, aby stracić to co ugraliśmy na 4-6.
Jednak za 15 złoty nie ma czego się spodziewać. Ja wychodzę cały czas na 0, więc daruje sobie tą metodę.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - therin - 21-06-2014 13:56

Jednak mecz trwa tylko 3 minuty, więc szybko odrabia się przegrany mecz.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Zarobiony_Koles - 21-06-2014 14:19

Można wpłacać przez paypala?


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 21-06-2014 14:31

Nie można ale marcel_kk Ci wpłaci na buka za PP