Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins (/Temat-Jak-Sprawnie-zarobic-na-android-MintCoins-88226)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - tidid - 02-04-2014 09:18

Na sponsorpay mam właśnie przeglądarkę, a na tym aarki sklep


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - gorzki852 - 02-04-2014 14:11

Druga wypłata doszła Big Grin


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Victoremque - 02-04-2014 14:47

Najpierw otwierasz w przeglądarce, wybierasz oferte i wtedy powinno wyskoczyć uruchom przez sklep play.


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - neomaniek - 02-04-2014 15:00

Witam
Od wczoraj zainstalowałem ta aplikacje i dlaczego mi nie dodaje kasy zawszystkie zainstalowane aplikacje tylko za niektóre, od czego to zależy?


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Zincuable - 02-04-2014 15:03

Jak Ci nie zalicza, to pisz do supportu.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - neomaniek - 02-04-2014 15:08

Co tam napisać?


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Victoremque - 02-04-2014 15:09

(02-04-2014 15:00)neomaniek napisał(a):  Witam
Od wczoraj zainstalowałem ta aplikacje i dlaczego mi nie dodaje kasy zawszystkie zainstalowane aplikacje tylko za niektóre, od czego to zależy?
Bo miałeś już wcześniej zainstalowane, a oni to wiedzą nie wiem skąd. JAK NIE ZALICZA PISZ TICKETY TO ZALICZY
Wink Na Aaro i trialpay jeżeli nie trzeba płacić za apke i napiszesz ticketa po otworzeniu i zainstalowaniu to dadzą Ci coins Wink Ja używam PirateCash bo procenty są od poleconych i duużo więcej apek, które odrazu zalicza Wink Jak ktoś chce to pisać objaśnię co i jak i podam kod na 0,5$ na start Wink

Cytat: Dear Player,

We received your inquiry about missing coins in CashPirate for taking the Badabee - Send SMS offer.

After an in-depth analysis of our logs, we have confirmed that you successfully completed the offer and we have credited your CashPirate account with 142 coins.

Have fun playing CashPirate!


Aarki Customer Service
Cytat: Thank you for submitting the requested information. We have confirmed that you completed an offer, and your coins will be delivered by ayeT Studios in the next few minutes.

Offer Completed: Android App: Castle Clash
Application: CashPirate
Currency: coins

Thank you for your patience,


TrialPay Support Team



RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - dovakhinpl12 - 02-04-2014 15:13

Victor dałeś cytaty z innej apki Big Grin Tutaj wkleje AArki Co odpisuje jak do nich napiszesz że nie policzyło Smile


"Dear Player,

We received your inquiry about missing coins in MintCoins for taking the Smart Alarm Clock offer.

After an in-depth analysis of our logs, we have confirmed that you successfully completed the offer and we have credited your MintCoins account with 33 coins.

Have fun playing MintCoins!


Aarki Customer Service
"


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - Victoremque - 02-04-2014 15:18

Tak, są z innej bo bawie się w 4 naraz Big Grin Polecam wypróbować bo naprawdę oferty są na niej super Wink I jest 10% od poleconego a od poleconych poleconego 5% Wink


RE: Jak Sprawnie zarobić na android :) MintCoins - dovakhinpl12 - 02-04-2014 15:20

Czy ja wiem ;D na cashpirate mniej ofert Big Grin + Masz może te 140 Coins za badabee a w Mint masz ok 20 Big Grin
z tym że
Cash pirate = 100 coins = 0.10 $
Mint Coins = 100 Coins = 1.00 $ Big Grin

Noi jeśli dobrze mi się zdaje to oferty wykonane w jednej nie ukazują się na drugiej Big Grin
Aczkolwiek system poleconych lepszy Big Grin Pasywny 10 %