Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty (/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 08-01-2014 20:05

Portfel każdej kryptowaluty synchronizuje się co chwilę ponieważ do pełnej synchronizacji potrzebne jest pobranie historii wszystkich wydobytych bloków. Ponieważ w siedzi działają dziesiątki kopalni, które praktycznie co kilka minut wydobywają bloki przy aktualnej dość niskiej trudności wydobycia to historia bloków musi się co chwilę aktualizować.

My nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić ponieważ tak jak już mówiłem:
1) każdy portfel działa w ten sposób, niezależnie czy jest to Bitcoin, Litecoin czy Dogecoin
2) portfel Dogecoin nie jest naszą aplikacją

Niestety bez pobrania całej historii bloków nie można oczekiwać, że informacja o przelewie pojawi się sama. Warto mieć uruchomiony portfel podczas wydobycia ponieważ jest on wtedy cały czas połączony z siecią, a co za tym idzie zsynchronizowany.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - pawel741 - 09-01-2014 05:11

Dziwnie strasznie działa ten program,mój kolega kopiąc wczoraj przez około 6h z prędkością ok.18-20 Khash/s na waszym poolu nie wykopał nic,przy czym ja dla sprawdzenia odpaliłem kopanie na moim starym blaszaku,który kopie z ok. 5-6 Khash/s też na 6h i oto efekty :

[Obrazek: Upppys.png]

Pool Hashrate tam gdzie kopie to ok. 100-120 Mh/s


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 09-01-2014 10:27

Jak już mówiłem:

- Nie ma sensu porównywać naszego poola z dużo większymi poolami ponieważ to póki co jest zupełnie inna specyfika działania. W poolach skupiających dużą moc obliczeniową jest dużo więcej osób do podziału więc istotnie - przelewy są częstsze jednak przy tej samej mocy obliczeniowej prędzej czy później wykopałbyś tyle samo u nas.

To działa w ten sposób, że jeżeli pool X to ten w którym kopiesz, a pool Y to nasz to z poola X masz w ciagu tygodnia 20 przelewów po 10 doge, a od nas 5 przelewów po 40 doge przykładowo. Końcowy bilans jest mw taki sam ponieważ korzystamy z tego samego oprogramowania co wszystkie inne mining poole.

- Wydobycie bloku jest kwestią losową, nie działa w ten sposób, że przy mocy obliczeniowej x khash/s co godzine będzie wydobywane y Doge, a więc po 6h kopania Twój kolega powinien mieć 6y Doge. Wszystko sprowadza się do tego o czym Ci wcześniej napisałem - u nas bloki mogą nie padać przez kilka godzin ale mogą w ciągu 30 minut mogą paść dwa albo i trzy. W większych poolach ze względu na dużą liczbę kopiących przelewy są częstsze ale mniejsze stąd też summa summarum - wychodzi na jedno.

Rzeczą, która odróżnia nas od reszty jest prostota obsługi, a nie skrypt służący do wydobycia ponieważ ten, co do zasady, wszędzie jest ten sam.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 09-01-2014 18:56

Przypominam o bonusie wszystkim tym którzy jeszcze z niego nie skorzystali

(07-01-2014 18:33)lavish napisał(a):  UWAGA! BONUS DLA WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH W WYNIKU PROBLEMÓW Z PORTFELEM

Pomimo że problem braku przelewów nie wynikał z naszego niedopatrzenia lecz z awarii portfela nad którego działaniem czuwa twórca waluty, to jako DigDoge.org zdajemy sobie sprawę z faktu iż brak wypłat dla kopiących mógł wystawić na próbę waszą cierpliwość, a przede wszystkim zaufanie do naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Problem został już rozwiązany w sposób opisany w niniejszym poście:
http://zarabiam.com/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024?page=10

https://www.facebook.com/digdoge/posts/524557097652052


Wszystkim, którzy jeszcze nie zastosowali się do zawartych w nim instrukcji polecamy zapoznanie się z nim ponieważ na dobre wyeliminuje to problem braku przelewów oraz pozwoli pobrać zaległe Dogecoiny, które nie dotarły do was w wyniku awarii portfela.


To jednak nie wszystko. W ramach rekompensaty postanowiliśmy przekazać po 50 Doge wszystkim poszkodowanym zaistniałą sytuacją. Aby odebrać przelew należy wysłać do mnie prywatną wiadomość z adresem portfela.

Ze swojej strony obiecuję, że nikt nie zostanie pominięty oraz pragnę wyrazić nadzieję, że autorzy waluty uczą się na swoich błędach i zaistniała sytuacja już więcej się nie powtórzy.



RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - xHuberto - 09-01-2014 18:58

Jak tam Wasze wyniki? Ile już wykopaliście Piesełów?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - TikTak - 09-01-2014 19:23

mam pytanko mam win xp - jak wyłącze komputer i włącze ponownie to będzie ikona ze działa wydobywanie? jak to tam jest? nie chce zeby mi cos cały czas kopało i druga sprawa czy zwiększa sie zuzycie pobierania prądu komputera ?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - patryk6176 - 09-01-2014 20:59

(09-01-2014 19:23)TikTak napisał(a):  mam pytanko mam win xp - jak wyłącze komputer i włącze ponownie to będzie ikona ze działa wydobywanie? jak to tam jest? nie chce zeby mi cos cały czas kopało i druga sprawa czy zwiększa sie zuzycie pobierania prądu komputera ?
mozesz ustawic czy ma ci sie wlaczyc razem z uruchomieniem windowsa, a wydobycie nie pobiera dodatkowego pradu Smile


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - pawel741 - 09-01-2014 21:07

Trzeba kopać póki trudność jest jeszcze mała,a potem liczyć,że pieseły dadzą nam zarobić Wink Mi by wystarczyło coś koło 0.3$ za 1 DOGE i byłoby ok Smile


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 09-01-2014 21:12

Istnieje spora szansa na to, że Doge będą kiedyś sporo warte, w ostatnim tygodniu ilość transakcji w Dogecoin znacznie przewyższyła ilość transakcji w Bitcoinach. Jeśli Doge nadal będzie tak chętnie używaną walutą (a wiele na to wskazuje) to te 0,3$ za 1 Doge jest z pewnością osiągalne Smile.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - matiss947 - 09-01-2014 21:34

[Obrazek: 56513682577397980348.png]

Oby tak dalej, jak widać są dni w które dogi lecą w bardzo zadowalający sposób.

Pozdrawiam wszystkich górników impreza