Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Karimes - 18-12-2013 20:27

Nie da się tak powiedzieć krok po kroku co masz robić, musisz sam pomyśleć. Wszystko zależy od tego ile już zgromadziłeś pieniędzy, czy możesz lub już coś zainwestowałeś. Możesz spróbować otworzyć firmę, tylko musisz zobaczyć co się sprzedaje, co warto otworzyć, gdzie jest mała konkurencja. Możesz spróbować zarabiać na arenie. Spróbuj sam znaleźć sposób jak zarobić.


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 18-12-2013 21:05

To to co mam w income to co to jest ? mogę coś z tym zrobić? mam tam 0.19. Czyli jakbym chciał wpłacic kartą to najlepiej 20 euro i otworzyć firmę ? Chciałbym trochę przyspieszyć zarobek inwestycją, tylko nie wiem w co najlepiej zainwestować, żeby się opłacało Smile

Opłaca się np. wpłacić 10 Euro i założyć firmę z gazetkami (darmowa)? z tych 10 euro tyle ile trzeba przeznaczyłbym na pensje. Może ktoś pokierować mnie trochę?


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Twister1992 - 19-12-2013 08:00

incomes to to sa twoje laczne zarobki w grze, ale nigdy nie bedziesz mial tyle co w incomes bo np kupisz gazetke i juz w przeliczeniu na koncie nie bedziesz mial tyle co w incomes to jest wg mnie tak orientacyjnie zebys widzial ile od poczatku gry juz zyskales lacznie. co do firmy to 10euro firma, 5euro licencja, materialy do produkcji zalezy co chcesz produkowac jak mleko to musisz kupic processed milk za kazdy litr wyprodukujesz 1litr mleka gotowego do sprzedazy no i jeszcze musisz miec na qwyplaty dla pracownikow.


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 19-12-2013 09:58

(18-12-2013 20:27)Karimes napisał(a):  Nie da się tak powiedzieć krok po kroku co masz robić, musisz sam pomyśleć. Wszystko zależy od tego ile już zgromadziłeś pieniędzy, czy możesz lub już coś zainwestowałeś. Możesz spróbować otworzyć firmę, tylko musisz zobaczyć co się sprzedaje, co warto otworzyć, gdzie jest mała konkurencja. Możesz spróbować zarabiać na arenie. Spróbuj sam znaleźć sposób jak zarobić.


ok dzięki, niestety firmy nie umiem jeszcze zalozyc, bo za mało pieniędzy, ale mysle ze dziś zainwestuje, zobaczę co w trawie piszczy na rynku, na co zapotrzebowanie, dzięki.


Chcialabym powalczyć na arenie, mam energie 5 wiec już niby mogę. Dokupilam bron, ale udało mi się tylko do ataku, jak chce do obrony to pisze ze co najmniej 5 walk musze mieć. A jak chce powalczyć to pisze ze nie mam obrony. Jak to rozegrać, proszę o pomc.


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 19-12-2013 11:19

(19-12-2013 08:00)Twister1992 napisał(a):  incomes to to sa twoje laczne zarobki w grze, ale nigdy nie bedziesz mial tyle co w incomes bo np kupisz gazetke i juz w przeliczeniu na koncie nie bedziesz mial tyle co w incomes to jest wg mnie tak orientacyjnie zebys widzial ile od poczatku gry juz zyskales lacznie. co do firmy to 10euro firma, 5euro licencja, materialy do produkcji zalezy co chcesz produkowac jak mleko to musisz kupic processed milk za kazdy litr wyprodukujesz 1litr mleka gotowego do sprzedazy no i jeszcze musisz miec na qwyplaty dla pracownikow.

No dobra a jak chcę założyć DARMOWĄ firmę z gazetkami?


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Karimes - 19-12-2013 11:35

@kolorpurpury
Do firmy z gazetami nie potrzebujesz za wiele pieniędzy, muszisz miec tylko na zakup papieru plus pensje.
@maladama
Do walki na arenie potrzebujesz minimum 5 energii, 1 broń do ataku i 1 do obrony. Nie możliwe żeby wyskoczył Ci tai komunikat gdy chcesz kupić broń do obrony.


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 19-12-2013 15:00

jak kupie gazety i mleko, i nie zawalcze to po jakims czasie energia spada?? jestem pewna ze rano miałam 5 a teraz się loguje i mam ponad 3. nie walczyłam jeszcze ;/


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Karimes - 19-12-2013 16:16

Energia spada co godzine o 5%


RE: MarketgloryPL!!!: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 19-12-2013 20:26

no to przegapiłam i zmarnowałam ta bron, bo qrcze rano kupiłam i nie mogłam klikac, na jutro będę wiedzieć. Dzieki


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 20-12-2013 12:05

nie ma u mnie na rynku broni do obrony, tylko za golda :/