Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - macgates - 12-09-2013 18:41

Jesli mowisz ze fake konto

http://scr.hu/1ubl/tmfp4


Lepiej juz?


RE: Rhaegar typuje! - sebens - 12-09-2013 18:47

Już się przyznałem do błędu, już chyba przewrażliwiony jestem, jeszcze raz przepraszam


RE: Rhaegar typuje! - macgates - 12-09-2013 18:53

http://scr.hu/1ubl/7jp6g

Caly wynik od niego.

Jak na dzis narazie 0 przegrana !


RE: Rhaegar typuje! - Roben - 12-09-2013 21:17

Spokojnie panowie my sledzimy wszystko i sprawdzamy na bierząco czy konta nie są multi.Gdyby były to juz by były z banowane.Co nie zmienia faktu że można to obejść i zrobic multi.100% gwarancji nigdy nie ma.Sebens jest to wątek dyskusyjny i można tu wyrażać swoje opinie i dyskutować jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do postu że łamie regulamin to go zgłaszamy o usunięcie z podaniem przyczyny.Rhaegar nie dziw się że Sebens i pewnie inni mają podejrzenia bo już tu była afera z takim graniem a jeśli piszą i potwierdzają tylko użytkownicy z kilkoma postami i minimalnym stażem to jest to mało wiarygodne potwierdzenie.Co innego gdyby ktoś już tu zaprawiony to potwierdził.Zawsze należy byc ostrożnym.Życze wygranych i przeglądam te działy codziennie i z obowiązku i przyjemności gdyż sam zajmuję się bukmacherką Smile


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 12-09-2013 22:05

@Roben

w sumie i racja, niepotrzebnie się uniosłem.

Liczę, że "lektura" przypadła do gustu Smile


RE: Rhaegar typuje! - Zły_Szeląg - 12-09-2013 23:58

Skusiłem się na współpracę z Rhaegarem, bo akurat miałem trochę kasy na buku Big Grin

Jak to wygląda:
-Piszemy za ile chcemy obstawić.
-Dostajemy typ, a czasami nawet kilka na zasadzie jeden - pewniak, inne - warto rozważyć postawienie
-Płacimy tylko za trafione typy prowizję ustalaną indywidualnie.
-Kontakt bardzo dobry, ja porozumiewałem się przez PW na forum i nie musiałem czekać dłużej niż kilka min na kolejną wiadomość.
-Dostałem 2 typy o kursie ~2, z których jeden już wszedł, a drugi jest na noc więc napiszę rano czy również wszedł Big Grin

Podsumowanie. Gdybym musiał zapłacić za typy z góry to na pewno bym się nie skusił. Nigdy nie kupiłem typów, bo nie wierzę w skuteczność takiego interesu. Wierzę w wiedzę i talent do typowania, ale nie na tyle żeby za to płacić Big Grin Jednak płacimy dopiero za trafione typy - warto Big Grin


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 13-09-2013 05:40

O proszę, kolega nawet ze szczegółami nakreślił plan działania Smile

P. S. Myślę, że jesteś zadowolony z tych nocnych typów Big Grin


RE: Rhaegar typuje! - michal_1311 - 13-09-2013 08:20

Niedługo weekendzik - zobaczymy jaki bilans Smile jak do tej pory wszystko bardzo dobrze wygląda.


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 13-09-2013 09:07

Wybaczcie ale nie podam typów na próbę, na test itp

Dałem tak się wczoraj wykiwać 4 osobom. PW typu: daj jakiś typ na test. Dałem, typ wszedł. Kolejne PW: dobra to daj jeszcze jeden i przelewam kasę. Dałem i to z kursem prawie @4, typ wszedł i... Gościa nie ma, zapadł się pod ziemię. Albo PW o treści: podaj mi wszystkie Twoje dzisiejsze typy, sprawdzę skuteczność i wtedy się zdecyduję. Hehe

Typ mogę podać ale kolejny dopiero po otrzymaniu profitu. Jedynie Świeżakom nie podam bo wiadomo co będzie.

Myślę, że wykładnią są pochlebne opinie użytkowników.

Pozdrawiam


RE: Rhaegar typuje! - Zły_Szeląg - 13-09-2013 09:36

Nocne typy też weszły Big Grin Na razie zysk w granicach 100 zł, bo ostrożnie stawkowałem, ale pogram jeszcze przez weekend i wtedy liczę na onkretniejsze zarobki Big Grin