Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i (/Temat-Bot-Ask-fm-Nieograniczone-formy-zarobku-reklamowanie-stron-fanpaga-easysub-i-75572)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - Captain - 24-10-2013 20:20

Ja tam bym nie polecał kupowania tego. Nie kwestionuje działania bota, ale sam swego czasu spamowałem ręcznie i zauważyłem, że po wysłaniu iluś tam pytań z na przykład linkiem przestają one dochodzić. Raz na przykład wysłałem coś do kilkuset osób i doszło zdaje się tylko do pierwszych 20 czy 30... nie wiem co się stało zresztą. Ale zaobserwowałem coś podobnego więcej niż raz. Ask chyba ma już jakieś zabezpieczenia przed takim spamem.


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - bolo9797 - 24-10-2013 20:21

Bardzo dziekuje za mile opinie Wink Postaram sie dodac autocaptche i poprawic te bledy . Narazie poprawiam bota do chomika Wink

@Edit
@Up..
Ask blokuje linki i trzeba skracac co 100 pytan ..
Skoro inni zarabiaja na nim krocie to znaczy ze ty tez mozesz.


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - UmCyK - 24-10-2013 22:04

Dzięki wszystko działa Smile


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - kazudoki - 25-10-2013 08:30

Cześć, mogę jeszcze kupić bota?
Jeśli tak, to napisz dane do przelewu oraz swój numer GG Smile


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - szy1sw - 25-10-2013 11:41

Masz jego nr w pierwszym poście Smile dla przypomnienia: 39066286
Jak będzie autocapatcha będzie super(kiedy można spodziewać się aktualki?)^^ wgl zlecenie przeróbki bota pod własne potrzeby wchodzi w grę?


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - bolo9797 - 25-10-2013 11:53

Oczywiscie ze tak Wink


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - UmCyK - 25-10-2013 13:11

Gdyby nie trzeba było zmieniać linków co 20 pytań w skracaczach :/

A i jaki czas ustawić na zadawanie pytań.


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - bolo9797 - 25-10-2013 19:24

Ustaw 3 rozne linki w 3 pytaniach i wychodzi srednio co ~120 zmiana . Rozne pytania i czas 4 sek Wink


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - UmCyK - 25-10-2013 19:32

mam 3 rozne pytania.
Kazdy promuje cos innego i kazdy jest z bit.ly


RE: {Bot} Ask.fm (Nieograniczone formy zarobku!! ; reklamowanie stron ,fanpaga, easysub i - bolo9797 - 25-10-2013 20:08

Bit.ly to marny skracacz . Poszukaj w google lepszych Wink