Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-i-fanpage-300-zl-miesiecznie-74687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 30-09-2013 01:42

Właśnie skończyłem wysyłać wszystkim kupującym krótką aktualizację. Będę starał się robić to co miesiąc - dwa wraz ze zmianami w programach. Jeśli ktoś nie dostał proszę o PW, mogłem kogoś pominąć, bo już prawie 3 Big Grin

Poradnik w sprzedaży jeszcze tydzień - proszę zainteresowanych o kupno lub rezerwację przed tym terminem Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - fato - 30-09-2013 10:37

Poradnik od Złego zakupiłam na innym forum. Zainteresowana tematyką zarabiania i nie mającą pojęcia, że fanpage może być fajnym i przyjemnym źródłem dochodu przeczytałam poradnik jednych tchem (a przecież to logiczne, gdzie ludzie tam potrzeby, gdzie potrzeba tam sprzedaż).

Poradnik napisany lekko, dobrze się go czyta. Dla osób początkujących opisane wszystko krok po kroku(w razie niejasności autor odpowiada na wszystkie nasze pytania). Porady są uniwersalne więc nie ma obaw , że po zakupie nie będzie można wprowadzić jakiejś metody w życie

Tym sposobem mam swojego pierwszego fanpaga!!

Źły zapomniał dodać, że jak w każdym biznesie potrzebna jest cierpliwość(niestety u mnie brak tej cechy) , a proces "zbierania realnych fanów" dla osoby początkującej wydaje się wiecznością.

Jednak widząc codzienne efekty pracy wiem, że warto!!!!

ps. Mimo, że jeszcze nie zarabiam na mojej stronie (czekam na odpowiednią ilość fanów)
pochwalę się 1 wpisem który uzyskał :

Osoby, które to lubią: 176 , 9 komentarzy, 1.134 udostępnień!!! zasięg postu ponad 50 200 osób.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - wrzesienplecien - 30-09-2013 13:32

Jak rozumiem kupuję obie części i płacę 55 zł ?


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 30-09-2013 20:42

Fato gratulacje Smile

Up dobrze rozumiesz Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - As7 - 01-10-2013 20:08

Zapłaciłem za Cześć nr 2. Mając już Cz1. Mogę prosić o e-mail z poradnikiem ? Pisze na PW Big Grin A odzewu 0 Sad


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 02-10-2013 11:10

Wybacz Smile Napisałem do Ciebie


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - michal463 - 02-10-2013 16:18

Napisałem na pw w sprawie poradnika Wink czekam na odpowiedź Wink


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - RuS - 03-10-2013 02:45

Również wysłałem PM, czekam na odp Wink


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 03-10-2013 14:53

Obaj dostaliście odpowiedzi Big Grin

Przypominam, że kupując dwa poradniki otrzymacie zniżkę 15 zł, a więc warto Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - waldekiepski - 03-10-2013 15:47

Obie części dostępne tylko do końca tygodnia?