Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? (/Temat-Make-Milion-3600-w-miesiac-czy-to-mozliwe-66297)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - SilverNight - 23-03-2013 14:42

Może lepiej im wypłacić na STP niż na LR Smile zobaczymy czas pokaże...

tomazzi dzięki za link opisu rejestracji na STP

po nocce zawsze jestem leniwy Tongue


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - Krampo - 23-03-2013 15:04

@tomazzi
nie dziwi mnie że leją wodę - też bym lał na ich miejscu Tongue.. wrzucam wam tu tylko wnioski z tego co otrzymałem w odp. na maila - bez zbędnych emocji. Nick konkretnego tam nie było.. Ale pewno gdybym zapytał że chcę wrzucić 100$ i potrzebuję instrukcji to by mi wszystko ładnie pięknie wytłumaczyli, nie mówiąc nic o tym że aktualnie nie da się wyciągnąćWink.

@VVigor
11,6 $ Tongue


Jak ktoś wypłaci na inny procesor, lub coś się zmieni w stosunku do aktualnej sytuacji to dajcie znać Wink


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - dondoonsie - 23-03-2013 15:51

ostatnia moja wylata
Cytat:Withdrawal $ 1.00 Mar-21-2013 09:14:21 PM
Withdrawal to account Uxxxxxx. Batch is 136748304

wiecej nie zlecalemmm bo nic nie mam


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - SilverNight - 23-03-2013 15:54

Ten STP jest jakiś zjebany ... zarejestrowałem się potwierdziłem i zaczołęm się logować danymi ....

niestety błędne dane wskazywało i tak próbowałem z 6 razy aż zablokowali mi tylko nie wiem na ile jest blokada ?

wszystko wpisywałem jak trzeba a nie mogłem się zalogować ...


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - tomazzi - 23-03-2013 16:00

(23-03-2013 15:54)SilverNight napisał(a):  Ten STP jest jakiś zjebany ... zarejestrowałem się potwierdziłem i zaczołęm się logować danymi ....

niestety błędne dane wskazywało i tak próbowałem z 6 razy aż zablokowali mi tylko nie wiem na ile jest blokada ?

wszystko wpisywałem jak trzeba a nie mogłem się zalogować ...

zaglądnij do spamu na poczcie masz tam na pewno e-mail od nich z linkiem
czasem tak jest, że się nie zalogujesz, poczekać musisz na e-mail od nich z linkiem potwierdzającym i po kliknięciu w niego dopiero się zalogujesz
tak samo jak na lr masz czasem weryfikation pin który dostajesz na e-mail, tak tutaj masz veryfikation link

co do tego, że jest to pip procesor to się zgadzam


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - draksone - 23-03-2013 16:25

jak na make million przypisac konto STP(Solid Trust Pay) ?


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - SilverNight - 23-03-2013 16:34

(23-03-2013 16:00)tomazzi napisał(a):  
(23-03-2013 15:54)SilverNight napisał(a):  Ten STP jest jakiś zjebany ... zarejestrowałem się potwierdziłem i zaczołęm się logować danymi ....

niestety błędne dane wskazywało i tak próbowałem z 6 razy aż zablokowali mi tylko nie wiem na ile jest blokada ?

wszystko wpisywałem jak trzeba a nie mogłem się zalogować ...

zaglądnij do spamu na poczcie masz tam na pewno e-mail od nich z linkiem
czasem tak jest, że się nie zalogujesz, poczekać musisz na e-mail od nich z linkiem potwierdzającym i po kliknięciu w niego dopiero się zalogujesz
tak samo jak na lr masz czasem weryfikation pin który dostajesz na e-mail, tak tutaj masz veryfikation link

co do tego, że jest to pip procesor to się zgadzam

Przecież potwierdziłem i nie mogłem się zalogować ?


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - Krampo - 23-03-2013 16:34

No właśnie w tym problem.. bo trzeba mailowo. Przynajmniej w moim przypadku ( wpłacałem z LR ) i chcę dodać STP. Może gdyby wpłacić z STP to by się automatycznie dodało?


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - VVigor - 24-03-2013 09:10

Dla takiej kwoty to będą wypłacać, zapewne gorzej z tymi większymi.


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - tomazzi - 24-03-2013 09:21

(23-03-2013 16:34)SilverNight napisał(a):  
(23-03-2013 16:00)tomazzi napisał(a):  
(23-03-2013 15:54)SilverNight napisał(a):  Ten STP jest jakiś zjebany ... zarejestrowałem się potwierdziłem i zaczołęm się logować danymi ....

niestety błędne dane wskazywało i tak próbowałem z 6 razy aż zablokowali mi tylko nie wiem na ile jest blokada ?

wszystko wpisywałem jak trzeba a nie mogłem się zalogować ...

zaglądnij do spamu na poczcie masz tam na pewno e-mail od nich z linkiem
czasem tak jest, że się nie zalogujesz, poczekać musisz na e-mail od nich z linkiem potwierdzającym i po kliknięciu w niego dopiero się zalogujesz
tak samo jak na lr masz czasem weryfikation pin który dostajesz na e-mail, tak tutaj masz veryfikation link

co do tego, że jest to pip procesor to się zgadzam

Przecież potwierdziłem i nie mogłem się zalogować ?

mylisz activation link z veryfikation link
tak jak na lr od czasu do czasu musisz do zalogowania się wprowadzić kod z e-mail, tak i w stp musisz od czasu do czasu kliknąć w veryfikation link i czas tego działania nie ma znaczenia - może być nawet zaraz po zarejestrowaniu się