Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP (/Temat-Fire-PTP-Polski-admin-w-promowaniu-PTP-60470)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 12-02-2013 15:29

i kolejne wypłaty na koncie Smile


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd38e255d0d7abd7.html


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 15-02-2013 12:59

czy ma ktoś może jakiś kontakt z adminem, bo ja go niestety utraciłem, na wiadomości w serwisie w dziale kontakt jest 0 odpowiedzi od 2 tygodni , albo jakieś informacje odnośnie kwestii zliczania wejść ?

bo od powrotu na starym backup czyli już miesiąc czasu promowanie linku jest w ogóle bez sensowne ....

na 1000 wejść w link unikalnych zalicza 80 co jest sumą którą nawet ciężko skomentować ...
przed całym zawirowaniem na 1000 wejść unikalnych zliczało 700-800 co jest sumą przyzwoitą gdzie warto wtedy promować link tego serwisu
od admina nie ma żadnych informacji kiedy to się zmieni, czekam cierpliwie na zmiany i powrót tego co było i moim zdaniem trwa to za długo bo to nie są kwestie które robi się miesiącami tylko kwestia dni, ale jeśli sytuacja będzie dalej bez zmian to chodź jest to mój "ulubiony" serwis ptp to trzeba będzie przejść do konkurencji ..


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 19-02-2013 15:05

Otrzymałem w końcu odpowiedź od admina serwisu Smile
zawalony był nauką, dużo zadań ze szkoły więc stad był brak czasu na odpowiadanie w serwisie Smile


wracając do serwisu i promowania - potwierdzam wszystko wróciło do normy z tym, że należy promować link numer 2 z kodu iframe - promując ten link poprawnie nam wszystko zlicza i zalicza Smile


w moim przypadku więc wracam ponownie do promowania i zarabiania tutaj Smile


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 21-02-2013 15:20

i znowu nie miła niespodzianka ...
chcąc wejść na stronę mamy ładną informację :

This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

ciekawe jak długo teraz potrwa przerwa w działaniu, czy admin ma aktualny backup i czy po powrocie będzie wszystko grało czy też będą same problemy jak w przypadku ostatniej przerwy i powrocie po niej ...


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 28-02-2013 16:43

nikt tutaj nie wspomina o ważnych faktach odnośnie serwisu:

zmienił się właściciel, nie ma możliwości wypłaty już na libertyreserve, punkty przeliczone zostały 28 na $ i do 1 marca można zlecić wypłatę - wypłaci ją nie wiadomo do kiedy i w jakim czasie stary admin, wypłata zlecona po 1 marca z przeliczenia w 28.02.2013 r przez nowego admina zostanie zrealizowana lub też nie


osobiście w obecnej sytuacji kończę współpracę z tym serwisem, koniec promocji bo paypal nie jest procesorem jaki mnie interesuje do wypłaty środków zebranych w ptp Smile


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 03-03-2013 10:06

czy wie ktoś co się dzieje i dlaczego strony nie działają i kiedy można spodziewać się powrotu ?
również czy ktoś ma jakieś informacje kiedy poprzedni właściciel zrealizuje zlecone wypłaty które ma on do zrealizowania ?


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - kosar11 - 05-03-2013 14:32

Widzę, że strona wróciła do życia.


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 05-03-2013 15:09

(05-03-2013 14:32)kosar11 napisał(a):  Widzę, że strona wróciła do życia.

potwierdzam, że serwis wrócił

zlecona wypłata otrzymana, szkoda iż na paypal a nie na lr ale jest Smile




[attachment=1621]


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - Beliarossi - 10-03-2013 22:17

mam pytanie na jakich surfach najlepiej promowac ten swoj link? zarejestruje sie z refow oczywiscie jak ktos poda Smile


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 18-03-2013 11:54

czy wie ktoś może co nowy admin wymyślił ?
strona od 2 dni nie dostępna, kiedy wróci, czy w ogóle wróci i co się dzieje ?

(10-03-2013 22:17)Beliarossi napisał(a):  mam pytanie na jakich surfach najlepiej promowac ten swoj link? zarejestruje sie z refow oczywiscie jak ktos poda Smile

najlepiej na takich na których zalicza, a jakich to najlepiej szukać samemu, bo większa szansa, że w tym miejscu będzie mniej osób promujących i jeden drugiemu nie będzie zmniejszał jego zarobku