Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ (/Temat-Lifetimeshares-Niewygasajace-akcje-po-1-52938)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - kubeq24 - 07-05-2012 16:57

mi nie otwiera się ani na polskim, ani na niemieckim, ani na amerykańskim IP :O

no cóż może po prostu jakieś tymczasowe problemy zobaczymy


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - Dymkul - 07-05-2012 17:18

Wszystkim którym neidziała strona:

Zmieńcie sobie DNSy na 208.67.222.222 i 208.67.220.220.


Windows XP: Panel sterowania >>> Połączenia sieciowe >>> klikamy PPM na połączeniu i wybieramy Właściwości >>> zaznaczamy Protokół internetowy TCP/IP (v.4) i klikamy przycisk Właściwości >>> wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji "Użyj następujących adresów serwerów DNS:"

Windows Vista/7: Panel sterowania, >>> Centrum sieci i udostępniania >>> Zarządzaj połączeniami sieciowymi >>> klikamy PPM na połączeniu i wybieramy Właściwości >>> Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4) i klikamy przycisk Właściwości >>> wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji "Użyj następujących adresów serwerów DNS:"


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - JaviDesire - 07-05-2012 17:39

U mnie zmiana DNS'ów nic nie dała niestety.


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - Dymkul - 07-05-2012 17:41

Hmmm. Spróbuj wyczyścić ciasteczka. Lub otworzyć w innej przeglądarce mi działa normalnie.


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - JaviDesire - 07-05-2012 17:48

Już to robiłem, może DNS'y się jeszcze nie zaktualizowały, bo zmieniali serwer, nie mam pojęcia.
Popatrzyłem na zagraniczne fora i na ich FB i wiele osób ma problem z dostaniem się na stronę.


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - cris2127 - 07-05-2012 18:01

Ktoś kiedyś pisał o tym, że trzeba kupować 3,6,9 pozycji czy jakoś tak, czy to ma związek z tym, że dostajemy je od razu lub do 24h?

2. Nadal nie mam wypłat ://


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - Dymkul - 07-05-2012 18:05

(07-05-2012 18:01)cris2127 napisał(a):  Ktoś kiedyś pisał o tym, że trzeba kupować 3,6,9 pozycji czy jakoś tak, czy to ma związek z tym, że dostajemy je od razu lub do 24h?

2. Nadal nie mam wypłat ://

1. Nie był z tym problem bo poprostu zle naliczało akcje. Dostawialiśmy miej niż powinniśmy.

2.Na innym forum uzytkownik dostał dziś wypłatę która również przekroczyła 48h. Jeśli się niepokoisz napisz do supportu.


Zaktualizowałem pierwszego posta. Dodałem FAQ mam nadzieje że wszystko jest teraz bardziej czytelne.

Pozdrawiam


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - Szaman1644 - 07-05-2012 18:10

Ja się dostałem po zmianie DNS. Dzięki.


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - ziom12368 - 07-05-2012 18:40

Chce kupić pozycję przez pp i wywala mi taki błąd :
This recipient is currently unable to receive money.



Return to [email protected]

Dołączona grafika

At this time, we are unable to process your request. Please return to [email protected] and try another option.

Sprawdzane na 3 kontach ! Wiecie o co chodzi ? To przez przeciążenia ?


Wczoraj normalnie kupiłem sobie 11 pozycji ...


RE: Lifetimeshares - Niewygasające akcje po 1$ - JaviDesire - 07-05-2012 19:01

Wpis admina na FB:

Cytat:REPOST: For those members that are still experiencing problems logging in to the site, the update can take up to 48 hours so we do ask for your patience and understanding as this is being done to improve the site for YOU. Also even though some Countries may still be experiencing delays, but the site is up and running. Sales have ALREADY been registered, so your accounts are also generating profits!!! So your profits are still in your accounts and going up! You may want to try clearing your cookies, cache, browser history as well since your computer may be trying to connect to the old system. - LTS Admin

Także wystarczy jeszcze trochę poczekać.